Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna,...

Szülők! Titeket zavarna, hogyha a sportos fiatoknak kifejezetten kövér barátnője lenne? Ha igen, akkor ezt szóvá is tennétek, vagy azért azt már nem? Ha igen, akkor konkrétan hogy?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 10:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
47%
Én??? Megfognám két ujjal a fiam fütyijét és az általam jónak tartott emberbe belehelyezném. A fiam még pici baba aki nem tud egyedül ilyen döntést meghozni. Mindig van nálam mérleg meg colostok a kásztingokra.
2021. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Én a “gyerek” vagyok és igen, a szüleim vettek rá a sportra és az egészséges étkezésre, és amikor tiniként megutáltam és abba akartam hagyni, akkor nem engedték…

Azóta megszerettem, meg értem, hogy hasznos, de ezek akkor sem kellemes emlékek.


Azért tettem fel a kérdést, mert most mutattam be a szüleimnek a barátnőmet és utólag, amikor már elment, tettek rá megjegyzéseket, elég csúnya szavakkal…

Kiváncsi voltam, hogy ez mennyire normális.


Akkor nem igazán az…

2021. nov. 24. 13:34
 33/52 anonim ***** válasza:
67%

Engem a fiú helyében az zavarna, ha anyám megjegyzést tenne a barátnőm testsúlyára.

Az is lehet, hogy a barátnőt is zavarja a túlsúlya, szeretne lefogyni, csak még az elején tart. Az is lehet, hogy (amennyiben nem egészségtelenül kövér, csak van rajta némi plusz) így is jól érzi magát. Amúgy nem is mindig az egyén tehet a túlsúlyáról, okozhatja pl. valamilyen hormonális probléma is. Nagyon kicsinyes és primitív dolog ilyesmit szóvá tenni.

2021. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
39%
Leírta a kérdező, hogy kifejezetten kövér, nem kicsit, nem ducika, nem formás kis husi, hanem kifejezetten kövér. Szerintem ez gáz. Nyilván az ő dolga. Nem tennék megjegyzést, nem szólnék bele, de attól még gondolhatom gáznak, nem? Bár itt úgy látszik, azt sem szabad :)
2021. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
170 cm és 100 kg.
2021. nov. 24. 14:07
 36/52 anonim ***** válasza:
78%
34# Gondolhatod gáznak, és ott a határ, hogy gondolod.
2021. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
77%

Ő tudja!Nyilvan nem véletlen szeretett bele abba a nőbe/lányba

De egyébként láttam már ilyen “furcsa” párt nem egyszer

Bezzeg ha a pasi nagyobb darab és mellette egy csontváz nő van nem olyan fura.

2021. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
74%
Engem biztos nem zavarna. Viszont az baromira idegesítene, ha ilyen bunkó anyósom lenne
2021. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
29%

Ha szereted ezt a lányt úgy ahogy van akkor ne foglalkozz mások véleményével

Amúgy tényleg elég kövér így a paraméterei alapján

Majd lefogy a sok ágy akrobata mutatványtól 😀Vagy mozogjatok együtt.Ha pedig nem önhiba hogy ilyen túlsúlyos akkor anyádék nem túl kedvesek

#37

2021. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
70%

És a szüleid előtt nem mertél kiállni a barátnődért?

Ha ennyire dilemmába vagy azt illetően, hogy a szüleid meddig mehetnek el, még nem állsz készen a kapcsolatra.

2021. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!