Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna,...

Szülők! Titeket zavarna, hogyha a sportos fiatoknak kifejezetten kövér barátnője lenne? Ha igen, akkor ezt szóvá is tennétek, vagy azért azt már nem? Ha igen, akkor konkrétan hogy?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 10:56
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
57%

Nem, maximum a lány egészsége miatt aggódnék.

Ha csak a tény zavarna, hogy ő kövér a srác meg vékony, akkor szerintem nem lennék egy jó ember és nem szimpatizálnék a lánnyal.

Teljesen más a szitu, ha a lány szimpatikus nekem és őmiatta aggódok, és azért akarok vele erről elbeszélgetni, de akkor adja is magát a megközelítése a témának.

2021. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
93%

Én egy csomó olyan normális testsúlyú pasit és nőt ismerek akik a kövérebbekért vannak oda. Illetve még többet akinél ez nem szempont. Szóval nem is értem anyádnak mi baja.

De....

Azért feltűnt az a mondatot, hogy kényszerítettek a sportra meg hogy egészségesen élj. Én azért feltenném magamnak az alábbi kérdéseket, függetlenül a hölgy súlyától:

Vajon tényleg szeretem, vagy csak azért választottam mert elegem van már anyámból, és bosszantani akarom?

Vajon tényleg szeretem, vagy csak tetszik hogy akkor és azt eszik amit akar, kicsit se zavarja a súlya, és a megjegyzések ellenére is boldog és elfogadják, elfogadják magát, ellentétben veled akinek az egész élete arról szólt hogy el ne hízzon? (és akkor esélyes hogy kedves anyuka is az volt, és saját beragadt frusztrációját adta át neked, és vezeti le a lányon. Jellemzően az exkövéreket szokta a súly zavarni)

2021. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!