Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna,...

Szülők! Titeket zavarna, hogyha a sportos fiatoknak kifejezetten kövér barátnője lenne? Ha igen, akkor ezt szóvá is tennétek, vagy azért azt már nem? Ha igen, akkor konkrétan hogy?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 10:56
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

“ Ha ennyire dilemmába vagy azt illetően, hogy a szüleid meddig mehetnek el, még nem állsz készen a kapcsolatra. “


Mi az összefüggés a két dolog között?

Nem a szüleimmel vagyok párkapcsolatban.

2021. nov. 24. 14:34
 42/52 anonim ***** válasza:
72%

Az az összefüggés, hogy tudnod kéne "érett, párkapcsolatban lévő félként", hogy a szüleid nem mocskolódhatnak a párodról, akit szeretsz.


Ha mégis ezt teszik, tudnod kell visszaszólni, mert rohadtul nem fair, ha annyit nem ér a szerelmed, hogy megvédd.

2021. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
69%

Igen, van abban valami amit 42# ír. Az anyós-problémák elsődleges oka az ilyen pali, aki nem áll ki a partnere mellett. Kérdező, te még fiatal lehetsz, nem gondolkodsz ilyesmin, de borítékolható a baj. Nézz itt szét a gyakorin, hogy hány feleségen basáskodik a pali anyja, a csávó kussol amivel kimondatlanul is állást foglal.

A szerettedet mocskolja az anyukád vagy az apukád és sunyi módon nem véded meg a háta mögött.

2021. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
57%

Amit én a 43-ashoz hozzátennék:

Az összes nőnek kívánnék annyi önbizalmat, hogy elhagyja az őt ki nem elégítő, meg nem védő, bántó, terrorizáló pasikat.


Nem egy ilyenről olvasni itt, ahol a nők nem mernek lelépni, mert szerelmesek, szeretnek vagy épp félnek, hogy mégilyentse találnak.

Ergo igen, most hihetetlenül bunkó vagyok veled kérdező, de azt kívánom, hogy hagyjon el a barátnőd, mert tudna találni olyan FÉRFIT, aki megvédi és nem tűri ha a szerettét mocskolják.

2021. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

“Az összes nőnek kívánnék annyi önbizalmat, hogy elhagyja az őt ki nem elégítő, meg nem védő, bántó, terrorizáló pasikat.”


Értem, akkor már ott tartunk hogy én bántom és terrorizálom?


Mivel Ő sem az anyámmal meg az apámmal van kapcsolatban, ezért nem hiszem hogy feltétlenül ki kell hogy jöjjenek egymással.

Persze az lenne az ideális, de mivel mind felnőtt emberek, az Ő kapcsolatoknak nem rajtam kell múljék.


A szüleim azután sértegették, hogy már a barátnőm elhagyta a helyszínt…

Megvédhettem volna, na de mit értem volna el azzal?

Amivel sértegették és “bántották” az az Ő véleményük, ami lehet hogy nem normális, meg nem kéne kimondani, de legalább előtte nem mondták ki és a véleményüket úgysem tudtam volna megváltoztatni sajnos…

2021. nov. 24. 15:27
 46/52 anonim ***** válasza:
30%
Tehát könnyebb ülni és csendben hallgatni ahogy mocskolják a párodat?
2021. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

#46. Te most direkt kötekedsz és próbálsz engem beállítani a rossznak?


Már szerintem utaltam rá, hogy nem tartom helyesnek a szüleim viselkedését, ezért is tettem fel a kérdést…

De azért talán túldramatizálni sem kéne.


Én bevallom, számítottam olyan eshetőségre is, hogy olyan válaszok lesznek többségben, hogy ez a viselkedés mindennapos…

Lehet ez abból adódik, hogy nem tökéletes a családom, dehát ez van.

Valahol örülök annak, hogy akkor ez nem mindennapos és tényleg bunkóság, rossz dolog, de ismétlem, túldramatizálni sem kell.


(Én nem vonzódom kevésbé hozzá, azért mert a szüleimnek nem tetszik)

2021. nov. 24. 15:36
 48/52 anonim ***** válasza:
54%

45# "A szüleim azután sértegették, hogy már a barátnőm elhagyta a helyszínt…

Megvédhettem volna, na de mit értem volna el azzal?"


Nagyon sokat. De még nem érted, ezért írtam, hogy ez a mostani gondolkodásodon, életkorodon túlmutató de elég nagy probléma. 44-est lepontoztad, pedig sok igazságot leírt.


A JÖVŐ PUHAPÖCSE ÍGY SZÜLETIK.

2021. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
79%

"A szüleim azután sértegették, hogy már a barátnőm elhagyta a helyszínt…

Megvédhettem volna, na de mit értem volna el azzal?"

Kérdező!

Már csak itt a gyakorin is rengeteg olyan kérdés van, hogy anyósom bánt / megaláz / folyamatosan kötekedik / beleszól stb, de a párom nem foglalkozik vele / az anyja pártjára áll / rám hagyja / menekül a helyzet elől, én meg már egyre nehezebb viselem a helyzetet balblabla.

A való életben pedig még több ilyen van.

Te még fiatal vagy, most tanuld meg: ÁLLJ KI A PÁROD MELLETT. Mindig és minden esetben. Ha kell, konfrontálódj a szüleiddel. Ne engedd, hogy akarva-akaratlanul mérgezzék a kapcsolatodat.

Ezzel nem fogod tönkretenni a szüleiddel való viszonyodat. Nekik is és a párodnak is azt fogod mutatni, hogy egy magabiztos, határozott jellem vagy, aki tudja, mit akar és nem engedi, hogy a hozzá közelállókat ok nélkül bántsák.

2021. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2021. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!