Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy "mérges"...

Normális, hogy "mérges" vagyok, amiért anyám elveszi a zsebpénzem?

Figyelt kérdés

Egész jó a kapcsolatom vele. Pár éve elkezdtem gyűjteni a pénzem, amit innen-onnan kaptam/találtam/megtartottam, stb. Tényleg nem nagy összegről van szó, de hobbiként gyűjtök dolgokat, amikre ez pont elég, viszont ő megkérdezés nélkül kivette a pénztárcámból, mondván, hogy "ha kell valamire, ő ad"

Nem utálom ettől függetlenül és szeretem, csak kissé csalódott vagyok, mert úgy érzem mégis csak az én pénzem, de kivenni a pénztárcájából nem akarom, mert az szerintem részemről lopás lenne, és bűntudatom lenne. Szóval, jogosan vagyok csalódott/mérges?


2021. nov. 27. 14:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
ha ez régóta szokása, miért nem dugod el a pénzedet?
2021. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg új szokás, annál inkább dugd el, de olyan helyre, ami eszébe nem jutna, mert kutatni fog utána.
2021. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%
ha kérdi, hova lett: elköltötted, ezentúl nem spórolsz, mert ő elveszi.
2021. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
Anyádnak van lóvéja amúgy? Kaja, villany,...tudja fizetni?
2021. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
6%
Valami oka van hogy kivette,nem tudjuk a teljes storyt.Nyilván nagyon kellett valamire.Az anyádról beszélsz vadidegeneknek.Szép gyereke vagy,gratulálok.Megkérdezted hogy miért??
2021. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
97%
Teljes mértékben igazad van, ő a te pénzed nem vehetné el. Nagyon sajnálatos dolog ez!
2021. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen jogos a felháborodásod, ne foglalkozz a sok idióta hozzászólással. Ők pont azok, akik egy megerőszakolt nővel is közlik, hogy minden az ő hibájuk, nem kellett volna csinosan öltözni meg este utcára menni.


Szerintem próbálj anyukáddal erről beszélni és ha nincs más mód, nyiss saját bankszámlát. Ilyen fiatalon teljesen ingyen van a legtöbb banknàl

2021. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
19%
Mindjárt jön a költözz el mert mérgező szülő válaszolók is nyugi...
2021. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
98%

Van gyerekem, kicsik ugyan, de amit mondjuk a nagyijuktól kapnak pénzt eszem ágában sincs elvenni. Pedig számolni se nagyon tudnak még, én gyűjtögetek nekik. :)

Ezt meg kellene beszélni, most még csak aprópénz de később élesebb vita lesz majd...

2021. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
96%

20# le van szarva, hogy anyunak miért kell.

Felnőtt emberként nem süllyedek oda semmilyen körülmények között, hogy a kamasz gyerekem pénztárcájából pénzt vegyek ki. Elfogadhatatlan viselkedés.

2021. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!