Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nárcisztikus anyát szembesíten...

Nárcisztikus anyát szembesíteni lehet azzal, hogy ő nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Nem buta, tanult nőről van szó. Ha megértené, hogy nárcisztikus, akkor talán átgondolná a viselkedését, szavait.. Vagy nem? ☹️ Tudom, én vagyok hülye, hogy foglalkozok vele..
2021. nov. 30. 12:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
9%
A család az család! A narcisztikusokat is el kell fogadni!
2021. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Aztán irány a zárt osztály:)
2021. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

#21, A család az család! A narcisztikusokat is el kell fogadni!


Tízet teszek egy ellen, hogy neked nincs ilyen rokonod :)

2021. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
21: Ha te így akarod tönkre tenni magadat, a te szíved joga. De más hadd döntse már el, hogy hol húzza meg a saját határát!
2021. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Viccelt, na...
2021. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
59%

16: na igen, elég fura, hogy egy szakember úgy adjon diagnózist, hogy nem is látta az illetőt...


Nekem ez inkább konfabulálásnak tűnik....

2021. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
23 oooo nekem sokkal rosszabb. Az én anyám pszichiáter. Na azoknak tippelhetsz hány hibájuk van!!! Egy sem!!!
2021. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%
Megbeszélted ezt már vele?
2021. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele szembesíteni, de utána véged.
2021. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
88%

Az én anyám is nárcisztikus, ennek ellenére szeretem. Ő mondjuk az a fajta nárcisztikus, aki empatikus tud lenni, sokat segít másokon, érdeklődő, csak valahogy mindig az minden téma konklúziója, hogy ő egy csoda, ő mindent egyedül megold, és a lehető legjobban. Ő a legszebb nő a világon, akiért 60 évesen is bomlanak a 30 éves férfiak, ha őt valaki nem szereti, vagy nem hódol be neki, az csak azért, mert irigyli, aki valamit elért az életben rajta kívül, az biztos, hogy odadörgölőzött a hatalomhoz vagy maffiózó/kurva, és rajta kívül nincs még egy nő, aki egyedül felnevelt egy gyereket anélkül, hogy ne mászott volna fel férfiak hátára. Naponta meghallgatom türelmesen a hőstetteit, és hogy hány újabb csodálót talált, elfogadom, hogy ilyen. Néha teszek egy-két ironikus megjegyzést, de nem szokta zavarni, úgy veszi, hogy én vagyok betegesen önbizalomhiányos, mert neki a sajátja a normális.


Gyerekkoromban, amikor még vele éltem, még nem ismertem a nárcisztikus személyiségzavar fogalmát, csak megtanultam együtt élni anyám hülye természetével. Nem vitáztam vele arról, hogy ő a legcsodálatosabb lény a világon, úgy vettem, hogy ezt tudomásul kell venni, passzívan és elnézően. Sosem öntöztem olajjal az ő lobogó tüzét, volt erre sok alattvalója mindig, én csak békésen elvoltam így. Persze tudom, vannak sokkal rosszabb nárcisztikusok, akik tényleg pokollá teszik a környezetük életét.

2021. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!