Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért mérges rám minden...

Apám miért mérges rám minden csipp-csupp dolog miatt is? Hazajön rögtön ordibálni kezd velem, hogy biztos megint egyest kaptam és még csak akkor sem hiszi el, hogy nem ha látja a négyest vagy a hármast. Meg rádásul Mindenért káromkodva beszél velem.

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 14:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neki kellene megmondania. Talán titkoltad elötte a jegyeidet? De már nincs is ellenőrző füzet, minden elektronikus, ami ott nincs beírva, az nem is létezik.
2021. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert nem normális, idegbeteg.

az ilyenek nem változnak sajnos.


30 múltam, és az én apám is hasonló, pedig több diplomás mérnökember. én hlye a cégéhez mentem dolgozni, mert azt hittem, megváltozott legalább egy kicsit, de nem.

türelme nincs magyarázni, amikor először kimentünk terepre mérni, semmit nem magyarázott el, nekem kellett volna kitalálni, mit hogyan kell, és vörös fejjel pampogott, h nem ment elsőre. jó fej, mi?:D


amikor 12 körül vki felhívja, képes elkezdeni üvöltözni, hogy merészelik ilyenkor felhívni.

a poén az egészben, h utána meg nem érti, h miért nem akarok vele cseverészni, és miért hümmögök csak, amikor beszélgetést kezdeményezek.

gyerekkoromban még rosszabb volt: ha rosszul ment tanulás, csak üvöltözött fenyegetőzött, a saját véleményét akarta mindenkire ráerőltetni.


jövőre vszínűleg elköltözök minél messzebbre költözöm innen, a cégénél meg természetesen felmondok.

abban sem vayok biztos, h tartani akarom vele a kapcsolatot. fel nem tudom fogni, ilyen ember miért vállalt gyereket.

2022. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!