Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért mérges rám minden...

Apám miért mérges rám minden csipp-csupp dolog miatt is? Hazajön rögtön ordibálni kezd velem, hogy biztos megint egyest kaptam és még csak akkor sem hiszi el, hogy nem ha látja a négyest vagy a hármast. Meg rádásul Mindenért káromkodva beszél velem.

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 14:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy kérdező? Van valami önálló, saját jogodon járó jövedelmed?

Ilyen helyeken az ima biztos nem használ (kb. annyira, mintha én elkezdenék fohászkodni egy sokmilliós, néhány milliárdos lottóötösért), itt két lehetőség van: vagy az, hogy leválsz a szülői háztól, vagy, hogy apádat ön,- és közveszélyesség címén valahová elvitetitek, de ahhoz szerintem tényleg az kell kb., hogy vér folyjon.

Ha nem vagy kiskorú, és van egy alapegzisztenciád (fix, rendszeres, állandó havi jövedelem), akkor én külön költöznék, akkor is, ha eleinte rosszabbnak is érzed a helyzetedet, mert mondjuk nem futja majd bizonyos dolgokra, amikre most esetleg igen (pl. internet, új okostelefon, tablet-táblagép, nem alapvető élelmiszerek, stb.).

2021. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonymousreview60 ***** válasza:
69%
Az ima bizonyítottan nem működik jobban mint a placebo: [link]
2021. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2021. nov. 30. 16:38
 14/22 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Akkor arccal a tanulás (=koli) vagy a szakma (munka = külön kecó előbb-utóbb), azaz az otthonelhagyás felé.
2021. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Lakat21 válasza:
6%
Igaza van tedynek imátkozérte és ne add fel az imátkozást! Tudod apád a saját problémáját rád adjaki! Nem veled van a gond! Gyermek korában gondolom nem volt elismerve meg nem figyeltek rá és gondolom nem is jöttek neki ugy összea dolgok és ez kihatott a szivére lelkére! Beszélj vele, és mond neki apa szeretlek, akárhányszor is megbánhatsz elveheted az életkedvem és meg is szégyenithetsz én akkor is szeretni foglak, tisztelek mert az apám vagy nem akarod, hogy jo viszonyban legyünk mint apa és fia? Neked kell kézben venni az ügyet mig nem késö... mert ha nem csak eltüröd akkor olyaná válsz mint ö és sajnos nem veszed észre... szép szó ér a legtöbbet
2021. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahaa segit. Nyugtassal mar meg egy elmebeteget.. szep szoval... ha reszeg akkor simikevel...
2021. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%
Lakat21 és teeddyyy válaszához fűznék pár gondolatot. Házasságunk első éveiben sokszor viseltem magamon férjem keze és lába nyomát, még terhesen is és kisfiam arcán is megmaradt tenyere nyoma. Volt, hogy napokig nem szólt hozzám, vagy csak foghegyről... Türelemmel, megbocsátással, szeretettel elértem azt, hogy most, harmincöt év együttélés után gyengédebb, szeretőbb, megértőbb velem, mint sok fiatal férj. Figyelmes, sokat ad véleményemre és pártomat fogja másokkal szemben. "Mit csinálnék én nélküled?", "nektek van a legjobb anyátok" és hasonlókat mond nem egyszer. Valószinűleg nem minden férjre lehet igy hatni, de ez az én tapasztalatom.
2021. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Lakat21 válasza:
55%
De lehet! Lehet nem csak férjre manem egyaránt mindenkire mert a szeretet mindenél erösebb! És hiszem, hogy a joisten segietett neked mert nem adtad fel! Megadtad azt a szereteted amit gyermekorátol fogva nem kapotmeg! És hidel isten formálta át a szivét bűnbánatott inditott el benne és ez áltál vátozott meg!
2021. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer gyertek el hozzànk tériteni.
2021. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez jóformán pszichologiai eset, csak sjanos ugye itt még nem elhet semmit tenni ha ö maga nem akar változást.
2021. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!