Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan zavar, hogy anya a...

Jogosan zavar, hogy anya a pasija nélkül nem akar találkozni velem? 17/L

Figyelt kérdés
2 éve vannak együtt, és azóta csak úgy hajlandó velem időt tölteni, ha ő is ott van (apukam ilyenkor természetesen nincs ott, mert nem otthon találkozunk). Próbáltam pozitívan állni a dologhoz, és nincs is különösebb bajom a párjával, de őt nem tekintem családtagnak, így mikor bensőségesebb témákról akarok beszélgetni, nem lehet. Ezt felhoztam anyának, és az volt a válasza hogy (mivel külföldön laknak) nem fogja otthagyni a párját egyedül. Most megkérdeztem hogy a 18. szülinapomra (ami idén lesz) elmegyünk-e egy helyre amit kinéztem. Azt hittem hogy a 18. szülinapom talán elég fontos alkalom ahhoz hogy végre valahára lehessek csak vele. Igen tudom "gáz" hogy nem a barátaimmal töltöm, de nekem fontos lett volna. Hát nem :D Közölte hogy lehet róla szó de természetesen a párja is jön. Most én magamban nem vagyok elég érdekes, vagy szerintetek mi van?

2022. jan. 21. 12:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Három lányom van, már kirepültek itthonról.

Rendszeresen tartunk anya-lánya programokat, egyesével is, meg úgy is hogy négyesben. A férjem (egyben a lányok apja) ebben semmiféle problémát nem lát.... Nyilván együtt is vannak családi programok - de neki esze ágában se lenne velünk jönni shoppingolni, vagy egy romantikus filmre moziba, vagy színházba, egyéb ilyen csajos programokra....

2022. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Miért vannak lepontozva azok, akik rávilágítanak, hogy sokszor a férfi akarja ellenőrzés alatt tartani a nőt? Nagyon gyakori ez a viselkedés, csak azért, mert ti még nem éltétek át, nem muszáj ám lepontozni, sokaknak épp ez nyithatja fel a szemét, hogy észrevegyék.
2022. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Egy emberke pontozza el azokat a válaszokat. Gondolom pont olyan barom, aki kontrollmániás, és nem tetszik neki a gondolat hogy mások átlátnak a fajtáján.
2022. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%

13-as, igazad van!

És szerintem a 6-os válaszoló volt az. Akit egyébként nagy egyetértésben pontoztunk le. :-))))))))))))

2022. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%
A hatos mindössze ennyit írt, hogy mindkét oldalt megérti: a kérdezőt, meg magánnak akarja az anyja figyelmét, de a nőt is ha azt várja hogy elfogadják a párját. Nem vagyok benne biztos hogy végigolvasták akik lepontozták.
2022. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
46%

Az lehet, de akkor is ő pontozott le. Esetleg pont bosszúból, hogy nem a maga teljességében és árnyalt kifejezésmódjában értékelték a válaszát.

Nézd meg: 50%-os válaszoló pontozott le mindenkit, és nála pont nincsen 50%-os válaszoló. Mert önmagát nem pontozhatja az ember.


Amúgy nem értem, miért gondolja, hogy a lány nem fogadja el a párját. Pont ezzel utáltatná meg, ha unos-untalan csak hármasban lehetnének együtt. Meg semmi ilyet nem írt a lány. Egyébként is, nemhogy nem laknak együtt, de kifejezetten messze lakhatnak egymástól, a lány meg majdnem felnőtt. Itt már nincs nagy jelentősége az elfogadásnak.

2022. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, mondjuk ezt a lepontozgatást értelmetlennek tartom. De kinek mi, ugye...
2022. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%

És lelkesen pontozgat azóta is a kis sértődött!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))

2022. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%
2-3# szerintem betalált, kérdező, tényleg nem kerek anyudnál valami, de ez a bántalmazó kapcsolat lehetősége realitás lehet. Az ilyenek leépítik a partner családi és baráti kapcsolatait -nyilván nem úgy, hogy ez feltűnjön, általában utólag rakják össze a bántalmazottak a képet. Miután nincs senki az útjában, nincs, akitől az áldozat segítséget, támogatást kérhet, utána jön a fekete leves. Nálatok is előbb utóbb megunod és "le fogsz épülni", mert valóban, annak a koloncnak semmi köze ilyen minőségben hozzád.
2022. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem az is elképzelhető - valaki már írta is, - hogy anyukád nem meri egyedül hagyni a pasit, nehogy az félre menjen.

Anyukád párja egyébként magyar?

2022. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!