Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan zavar, hogy anya a...

Jogosan zavar, hogy anya a pasija nélkül nem akar találkozni velem? 17/L

Figyelt kérdés
2 éve vannak együtt, és azóta csak úgy hajlandó velem időt tölteni, ha ő is ott van (apukam ilyenkor természetesen nincs ott, mert nem otthon találkozunk). Próbáltam pozitívan állni a dologhoz, és nincs is különösebb bajom a párjával, de őt nem tekintem családtagnak, így mikor bensőségesebb témákról akarok beszélgetni, nem lehet. Ezt felhoztam anyának, és az volt a válasza hogy (mivel külföldön laknak) nem fogja otthagyni a párját egyedül. Most megkérdeztem hogy a 18. szülinapomra (ami idén lesz) elmegyünk-e egy helyre amit kinéztem. Azt hittem hogy a 18. szülinapom talán elég fontos alkalom ahhoz hogy végre valahára lehessek csak vele. Igen tudom "gáz" hogy nem a barátaimmal töltöm, de nekem fontos lett volna. Hát nem :D Közölte hogy lehet róla szó de természetesen a párja is jön. Most én magamban nem vagyok elég érdekes, vagy szerintetek mi van?

2022. jan. 21. 12:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%
12# Gyerekek járnak ide szünetben, vagy iskola után és egy-egy kérdést ledarálnak, azaz nyomják a pirosat olvasás nélkül.
2022. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%
Régen rossz ha ennyire nem bíznak meg egymásban egy kapcsolatban, hogy ennyit enm emrnek bevállalni, hogy nem kell mindig együtt lenni mindenhol.
2022. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

jogosan zavar, de semmit nem tehetsz.

Nálunk is ez van, mióta apa mostohámmal él (14 éve), gyakorlatilag sehová nem mentünk egy kettesben, például meginni egy kávét.


Mert bizony akadnának olyan dolgok, amiket az édesapámmal szeretnék megbeszélni, nem vele ÉS az ő párjával, de lehetetlen.

2022. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mostohaanyu a súlyosan kontrollmániás, apa meg sajnos hagyja :(
2022. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 qkker1 ***** válasza:
100%
Hová tűntél kérdező?
2022. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%

"hogy anyukád nem meri egyedül hagyni a pasit, nehogy az félre menjen."


ne vicceljetek már! Ki kell akkor dobni.

2022. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Már ha az anyuka akarja egyáltalán ezt az egészet.
2022. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
24%
Tessék én idén töltöttem be a 18.at és egyàtalàn nem ünnepeltem semmit, csak elmentem külföldre egyedül dolgozni meg kiràndulni, ez volt utólag szàmomra az "ünneplés"
2023. aug. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!