Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kamusoznak le mindenkit...

Miért kamusoznak le mindenkit a családi kapcsolatok témában?

Figyelt kérdés
Mármint jó vannak azért egyértelmű kamu sztorik, de sok értelmes is van ami teljesen ártalmatlan szerintem. És a sok értelmi fogyatékos letámad mindenkit hogy kamu .Teljesen elrontjátok ezt a kategóriát! Még egy kérdést sem láttam anélkül hogy valami balfék ne írná oda h kamu. Élvezhetetlen így olvasni őket. Miért teszitek ?

2022. jan. 21. 21:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez vigasztal más kategóriákban is szeretik rávagni, hogy kamu
2022. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Általában én is kiszúrom azt a pár kérdezőt, aki itt éli ki, hogy nincs élete, vagy nagy a fantáziája.


Viszont a kérdező szerintem arra akar kilyukadni a kérdésével, hogy miért kiáltanak egyből kamut a válaszolók. Múlt héten jártam így, törölték a kérdésem, mert többen jelentették. Eskü a valóságot írtam le.

A fent leírtak miatt nem lehet tanácsot kérni, mert valóban sok a troll.

Akinek meg tényleg fontos volna mások véleménye, az ilyen hülyék miatt szinte már senkit nem lehet komolyan venni. (Köztük engem sem. Pedig nagyon ritkán írok kérdést ebben a kategóriában.)

Nem nagyon lehet mit tenni. Én is sokszor gondoltam, hogy kamu a kérdés, aztán írt privátot és meggyőzött, hogy a kérdés valódi.

A trollokat kéne gyéríteni, mondjuk IP-cím alapján. Nagy feladat, de akkor több modit kéne alkalmazni.

2022. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
9%
Ez is kamu kérdés, mert valójában nem is érdekel, hogy mért teszik ezt. :D
2022. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki TÉNYLEG kamunak tartja, akkor nem a kérdéshez írogatja, hanem egyszerüen jelenti a moderátoroknak. Nekik ugyanis VAN rálátásuk arra, hogy a hasonló kérdéseket tényleg ugyanaz a valaki írja ki vagy sem. Ha meg a kérdéshez írogatják, akkor csak szétoffoljoak az eredeti témát.
2022. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

Valljuk be,hogy a legtöbb kamu kérdés itt születik.


Amivel semmi baj nem lenne kiélhetik a fantáziájukat,de akkor inkább írjanak regényt vagy írják a "humor" kategóriába.


Amúgy tök haszontalan ideírni hogy "kamu",a jelentésnél van olyan opció hogy:"a kérdés egyértelműen csak kitaláció". Ha pedig az ominózus személynek feltűnt,másnak is fel fog.

2022. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként semmi nem tiltja, hogy kitalált kérdést tegyenek fel, ameddig értelmesen van megfogalmazva és nem ütközik egyéb szabályba a leírtak.
2022. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem olvastam el a válaszokat…


De én sajnos már többször tapasztaltam, hogy kiírtam az IGAZ, de nem mindennapi története(i)met és megkaptam hogy kamuzok…

Aztán belinkeltek olyan kérdéseket, amik nem is hasonlítanak és nem is én írtam ki őket, hogy “állandóan kiírod ugyanazt”.


Amúgy azt nem tudom, hogy véletlen e, de valszeg van egy 4 pipás válaszoló, aki folyamatosan spammeli minden kérdés alá, hogy kamu.

Szerintem mentális problémái lehetnek…


Én a magam részéről, hogyha látok egy kérdést ami szerintem kamu, akkor nem válaszolok, nem etetem a trollt.

De nem rontom el a kérdést vádaskodással, hiszem biztosra nem tudhatom. Meg van jobb dolgom is…

2022. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%
Tudod kérdező, érdemes visszanézni hogy más kérdezte-e már ami téged érdekel. Elárulom: kérdezte, nem is régen.
2022. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%
el ne felejtsuk az ujgazdag pesti lanykat aki sajat lakasban el, de a szulei penzelik, de neki sose eleg amit toluk kap, mert egy napi ebed is tobbezer forint :D
2022. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%
Mi van kérdező, kiírtál valami kamut, és behisztiztél mert nem dőltek be az esti mesének?
2022. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!