Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kamusoznak le mindenkit...

Miért kamusoznak le mindenkit a családi kapcsolatok témában?

Figyelt kérdés
Mármint jó vannak azért egyértelmű kamu sztorik, de sok értelmes is van ami teljesen ártalmatlan szerintem. És a sok értelmi fogyatékos letámad mindenkit hogy kamu .Teljesen elrontjátok ezt a kategóriát! Még egy kérdést sem láttam anélkül hogy valami balfék ne írná oda h kamu. Élvezhetetlen így olvasni őket. Miért teszitek ?

2022. jan. 21. 21:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Mert idióták. Aztán már az a fénypont, amikor érthető módon jelentve van a kamuval vagdalkozó "válasz" és a szerzője még visszamegy hepciáskodni, hogy mi az, hogy törölve van a válasz ...

Akinek van egy pici esze, az nem foglalkozik a "kamu" kérdésekkel. Ha kamunak tartja, akkor szrja le, ilyen egyszerű...

2022. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2022. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy én sokkal többet lógok ezen az oldalon, mint kéne és már a szófordulatokról, fogalmazástól megismerem a kamuzókat
2022. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Általában akik védik ezeket a már ismert " történetmesélőket " vagy nem simerik még őket vagy simán másik profilról bejelentkezve maga a kérdés kiírója. Erre is volt már nem egy példa mikor bukott le, pl elfelejtett profilt cserélni, vagy oylan infot írt be egy válaszolóként amit papíron csak a kérdező tudhatott.


Amúgy meg szerintem az unalom mellett sokan mint valami bulvár magazin úgy akarják használni ezt a kategóriát, mert ugymond itt lehet " szörnyülködni " meg közösen " kibeszélni ".


Ehhez meg a legjobb egy alapsztorit megírni, aztán hagyni a dolgokat menni a amguk útján.

2022. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Bár én ritkábban írom ki, de sokszor magamban ugyanezt gondolom.


Igen, ezek a túltolt, abszurd történetek szerintem is kamu dolgok.

Amikor a vendég rokongyerekek kiszedik tokjából a gitárját és kettétörik. Amikor a lány ellopja anyjának összes spórolt pénzét, 400.000 Ft-ot.


Szerintem is rengeteg itt a kamu, különösen péntek este és vasárnap délután.

És egyre inkább figyelnek az olvasók és meg is írják.

Nem ők rontják el ezt a kategóriát, hanem azok, akik a kamukat kitalálják. Akik szólnak, azok inkább tisztítani akarják a kategóriát. Hogy aki valóban segítő szándékkal jön ide, az azokra figyelhessen, akik valóban a problémájukat írják meg.

2022. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

A gitárosnak előtte pár nappal egy ipad-ot tört ketté a gyerek, előtte volt mikor egy dohányzóasztalt zúzott le két gyerek, azelőtt meg tv-t törtek össze, és mindig ugyanez a nem fizetnek mellé.


A pénzelvevős is, volt már ilyen mikor bátyus összespórolt pénzét vette ki a fiókból és hasonlók.


Annyira egy keretre épülnek, hogy csak az enm veszi észre a dolgot, aki nem olvasta az előzőeket.

2022. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

És itt a legfissebbb.. ilyen is volt már jópár...


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

2022. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Mikor anyuka az ottfelejtett telefonban a messengert olvasgatta, meg a nyitott laptopban szintén a messengert, azokra gondolsz?
2022. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
2022. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Mert van 2-3 mesélő, aki félelmetesen ugyanazokat a történeteket, szófordulatokat használja, és messzoről ordít a stílusból hogy ő az :D


Egy időben volt a szóköznélküli, őt hálisten bannolták, de az újak még nála is simán bevették a túltolt hülyeségeit.

Vagy az a csaj akit egyik héten az apja vert hlyére, a következőn az anyja, aztán a testvére erőszakolta meg... stílus 1:1.


Most a testvérem gyereke összetörte a telefont, gitárt, anyuka a gyerek telóját, vagy az 1000. meztelenkedős az ilyen.

2022. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!