Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők akik ellene...

Azok a szülők akik ellene vannak az egész lmbtq-nak, nem akarnak hallani sem ilyesmikről azok mitcsinálnának ha kiderülne a gyerekükről, hogy az egyik igaz rá?

Figyelt kérdés
Tehát meleg, lezbikus vagy transznemű?

2022. jan. 25. 11:57
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy hazánkban az örökbe fogadás nem működne hisz alapjáraton gyolkolja egymást a magyarnép, pláne ha kissebbségekről van szó. Pedig szerintem nagy szükség lenne rá, hisz mennyivel jobb egy gyereknek felnőni családban mint egy nevelő otthonban. Láttam nevelő otthonból származó gyerekeket és nem sok marad jógyerek ha addig az volt, mire felnő.
2022. jan. 25. 14:37
 22/43 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt oylan kollégám, aki nem volt képes feldolgozni. Magára vette, hogy ő rontotta el a gyereke nevelését, és azért lett a gyereke homo mert ő rosszul nevelte. Erről nem sikerült lebeszélnie senkinek, végül a kollégám felakasztotta magát, olyan szinten elkezdte saját magát hibáztatni (A gyerek 20 éves volt, a kollégám 50), mert csak az ő hibája lehetett ez.
2022. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a kislányomnak van osztálytársa, akit két nő nevel. Semmi gond incs belőle, nem bántja a kisfiút senki. Ott egyedülállóként lombikozott az egyik anyuka, így lett a kissrác.
2022. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Engem az kérdés foglalkoztat a fenti mögé bújtatva, hogy igazából egy szülő amelyik nem képes elfogadni úgy a gyerekét ahogy, az igazából a saját ideológiáján, önérzetén és a környezetének az ítélkezésén nem képes túllépni-e. Mint ahogy #22-es is írja, bár az már a legvégső és legszomorúbb eset, amikor duplán traumatizálja a gyerekét..
2022. jan. 25. 14:48
 25/43 anonim ***** válasza:
95%

Egyik rokonom (lány) érdeklődött a lányok iránt már tiniként. Ez régen volt, kb. a 90-es években. Kiderült róla. A szülei borzalmasan reagálták le, elvettek tőle minden könyvet, kazettát (amiknek köze nem volt ehhez), nem mehetett sehová, az apja nem beszélt vele csak gúnnyal - bár amikor párszor fent voltam náluk már előtte így bezsélt mindenkivel. Az osztálytársai közül akik kipécézték hát ez nagyon "vicces" azok ma a család az család kerettel nyomulnak a facebook-on, meg nagy toleránsak lettek, ismertem párat.

Az eszébe sem jutott a szülőknek, hogy a folyamatos apai terror is közrejátszhatott, hogy a csaj tartózkodott a férfiaktól. Ja a másik. Őt meghurcolták, de a bátyja rendőrségi ügyei az el lett intézve a fiúk csak ilyenek legyintéssel. És ez a bátyóka bármit megtehetett, elvehette a csaj dolgait kérdés nélkül, az nem szólhatott. És ez egy "mintacsalád" a kívülállók számára, akik nem tudták ezeket.

Csak azt akaorm írni, hogy nekem fura a kiakadás meg undorodás mondjuk a leszbikusságtól, miközben jóval súlyossabb dolgokban meg megy a félrenézés.


Én viszont nem tudom hogyan kezelném, biztosan nehéz lenne, de nem undorral.

2022. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Ha arra céloztál, szerintem nem álszentség a gyerekek részéről, hogy felnőtt korukra "megtértek".

Az ami a családjában történt meg borzalmas és szomorú, de nemis egyedi sajnos.

2022. jan. 25. 15:17
 27/43 anonim ***** válasza:
60%
Amelyik szülő ezért kitagadná a gyerekét, azért nem is kár. És felőlem megdögölhetne az otthonban egyedül
2022. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
14%

Semmi bajom nem lenne vele, ha nem kérkedően, tolakodóan és hivalkodóan csinálnák. Szóval ha szeretik egymást, bármelyik betű lehet bármelyik gyermekem. De a házukra ne legyen már kitűzve a szivárványos zászló...

Szóval engem a következő dolog zavar. Lovagolni egy szépen lecsutakolt lovon, a hátán ülve, és nem a fara felé nézve lehet a legjobban. És ez esztétikus is kívülről. De sokan nemcsak fordítva ülnek a lovon, hanem átestek már rajta, és a ló vonszolja őket. A sárban. Megélni sem lehet kellemes, látványnak meg borzasztó.

2022. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

#27 a "ferdehajlamú" gyerek dögölhetne meg az otthonban vagy az amelyiket meleg párok fogadnának örökbe? Pontosítanál mire gondoltál?

#28 teljes az ellentmondás.

2022. jan. 25. 15:27
 30/43 anonim ***** válasza:
7%

Nem értem,hogy mi értelme van meghagyni az ilyen kérdéseket,ha a kommentek kb fele törlődik.

Ha kitörlitek a kommenteket az emberek akkor sem fogják elfogadni ezt a lmbf*szságot.

Nagyon szép,hogy így most a döntő többség elfogadó szülőnek látszik,de az igazság emögött annyi,hogy 10/6 komment törlésre került.


Ha az embernek már a saját véleménye se lehet meg (már pedig nem vagyunk kötelesek mindent és mindenkit elfogadni,a kérdés pedig kifejezetten erre irányult!) egy kérdezz-felelek oldalon akkor az ilyen kérdéseket se engedjék kiírni.

Miért? Mert nincs értelme törölgetni a válaszokat,hogy az oldal közössége elfogadóbbnak tűnjön.Az emberek jórésze alapvetően sem elfogadó,kárt ezt tükrözni.És tudod mit? Még mindig meg van a jogom hozzá,hogy azt utáljam,azt kerüljem akit akarok,és meg lehet a saját véleményem róla.Ha pedig külön kikéri valaki azt ne csodálkozzon,hogy nem csak vijágbéke' jellegű kommentek fognak érkezni.

2022. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!