Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők akik ellene...

Azok a szülők akik ellene vannak az egész lmbtq-nak, nem akarnak hallani sem ilyesmikről azok mitcsinálnának ha kiderülne a gyerekükről, hogy az egyik igaz rá?

Figyelt kérdés
Tehát meleg, lezbikus vagy transznemű?

2022. jan. 25. 11:57
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
#30 nem értem miért gondolod azt, hogy tőrlödtek, nekem látszik minden egyes válasz az elejétől kezdve. Most nekem 3 oldalt mutat, nem látok semmit ami hiányozna. Ha meg valami trágár válasz érkezik azt ígyis úgyis törlik. Vagy bármit ami az oldal irányelveivel, szabályzatával, felh. Feltételeivel nem egyezik.
2022. jan. 25. 15:35
 32/43 anonim ***** válasza:
60%
2 órával ezelőtt olvastam el először a kérdést.Akkor 5 oldal volt,legalább 2 oldalnyi más válasszal.Most ültem vissza a géphez,újra töltöttem és 2 oldal volt mindössze.Te és én lettünk a 3.oldal válasz..:D
2022. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Nálam már 4 oldal van, folyamatosan olvasgatom amit írnak azóta, hogy kiraktam a kérdést és semmi nem lett törölve, és olyan sem lett ide írva ami indokolná. Úgyjogy ez nem igaz, neírj ilyeneket.:)
2022. jan. 25. 15:44
 34/43 kovpet ***** válasza:
66%
Nem tudom, mi tűnt el, de nem a más véleményt szokták törölni, hanem a mocskolódást, káromkodást, gyűlöletkeltést. Helyesen.
2022. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
86%

#3

"Ez nálunk teljességgel lehetetlen. A felmenőink és jó magunk is teljesen normális beállítottsággal rendelkezünk."

Ez nem kizáró ok. A dédszüleim, a nagyszüleim és a szüleim, de még a testvéreim is heteroszexuálisok, de én mégis homoszexuális lettem. Erről közel 6 évtizede tudomásom van valamint már 5 évtizede a családom is tudja rólam.

2022. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Legalább biztos nem viszed tovább a defektes vérvonalat.Nehéz lenne azt mondani amúgy is,hogy 2 'dédapám b*zi volt' és netán a család el is fogadta,hiszen akkor nem lennék én,hogy leszármazottjaként megemlítsem.:D
2022. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
91%
Az 1. oldalon tuti törlődött valami, mert a jelenlegi #10-es komment ami most a lap alján van, még a 2. oldal első kommentje volt mikor megírtam.
2022. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
13%

Mondom,hogy törlődtek,de látod neki minden ugyan ott van.

Sz*rd le,semmi értelme a kérdésnek.Sok olyan is törlődött ami nem volt sértő,végig olvastam én is őket.

2022. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Ahogy érzed 😂 nelégy paranoiás. Nem lett törölve semmi. De ha törölnek is valamit az szembe megy az oldal szabályzatával, ergó jogosan teszik. Én még mindig látom a homofób válaszokat amik végülis engem nem zavarnak. Ha nem akarod, hogy törölve legyen ne káromkodj és nelegyél gyűlöletkeltő. Ha esetleg töröltŕk volna már a válaszaid az oldalon és nem érted miért akkor ez egy kis instrukció.
2022. jan. 25. 18:49
 40/43 anonim ***** válasza:
7%
Vagy elfogadnák attól kezdve vagy még jobban ellene lennének.
2022. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!