Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők akik ellene...

Azok a szülők akik ellene vannak az egész lmbtq-nak, nem akarnak hallani sem ilyesmikről azok mitcsinálnának ha kiderülne a gyerekükről, hogy az egyik igaz rá?

Figyelt kérdés
Tehát meleg, lezbikus vagy transznemű?

2022. jan. 25. 11:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
94%

Az a szülő,aki nem képes elfogadni a gyerekét az egy nárcisztikus,egoista,akivel jobb nem tartani a kapcsolatot,az ilyen emberek más dolgokban is gyakran kontrollálni akarják a gyerekeik életét.

Látni itt sok ilyen kérdést.

Pl a párom családja megmondaná,hogy adhatunk e csokit a gyereknek,vagy hogy a szüleim szerint nekem ezt és ezt kellene dolgoznom.


Mérgező emberek,akik nem képesek felfogni,hogy minden ember úgy él,ahogy neki jó,vagy amilyen lapokat neki osztott az élet.

A szülő feladata támogatni a gyerekét,nem pedig irányítani.

2022. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 kovpet ***** válasza:
92%

41: Én amúgy is azt vettem észre, hogy bizonyos emberekben szinte nulla az empátia. De nem csak ilyen téren, minden témában a saját verziójukat tolják és nem fogadják el, ha más máshogy él.

Legyen ez étkezési szokások, de akár az is, hogy a másik hogyan használja az autóját. Nem értik meg, hogy a másik ember egy más személyiség és az élete is más, neki nem biztos, hogy azok a dolgok jelentik a megoldást, amik amúgy másnak jó megoldások.

2022. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek akár zsákutcát is jelenthetnek a fejlődésben vagy tévednék? Hisz ha nem képes értékeket és tiszteletet tanítani mások elfogadására akkor a gyerek sem biztos, hogy fog tudni a későbbiekben.
2022. jan. 26. 13:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!