Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámmal, hogyan közölhetném,...

Anyámmal, hogyan közölhetném, hogy ne jöjjön be a szobámba egyszer sem és felejtse el?

Figyelt kérdés

Komolyan már egy párszor mondtam neki először nyugodtan, máskor idegesen, de amint eltelik pár hét, pár hónap és én is megfeledkezem róla, hogy bejön..


..Kezdődik minden előlről, most azt tervezem, hogy hozzá kéne szoktatnom magam ahhoz, hogy bezárom kulcsra a szobám ajtaját, és amint kialakul ez a szokás akkor nem fog ez megtörténni már soha


Egyre inkább lerombolja a bizalmamat feléje azzal, hogy ahelyett, hogy megkérdezné, anélkül elkezd takarítani mintha jót akarna..


Gyakorlatilag az egész gyerekkorom teli van ilyen szituációkkal azért vagyok egy kicsit mentálisan zakkant amibe komoly energiát kell ölnöm, hogy javuljon


2022. febr. 5. 09:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hugom detto. 33 éves, nálam lakik, s olyan rendetlen, hogy az már az igénytelen kategória. Szegényen, relative koszban nőttünkn fel, de sikerült kitörnöm. Ő meg szarik mindenbe. Egy darabig próbáltam szépen / csúnyábban rávenni a rendenttartásra - nem sikerült. Eluntam, tavalytól havonta fizet. Ha meg mégjobban elegem lesz, akkor megmutatom neki a kaput, es segítek csomagolni is. Onnantól az ő gondja...
2022. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!