Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnád ha erre kérne a...

Hogy fogadnád ha erre kérne a gyereked? Betartanád?

Figyelt kérdés

Arra kérne, hogy szó nélkül ne érj hozzá, ne igazgasd a ruháit, ami éppen rajta van, ne simítsd meg a hátát, ha nem figyel, ne csikizd meg, stb. Az az inodka, hogy számára ezek zavaróak, gyakran a hányingere van miatta.


Ez a kérés gyakran felmerül hét éves kora óta, még tizenkilenc körül is.


Mit szólnál ha ez a kérés rendszeresen felmerülne? Hogy reagálnál egyes korszakaszaiban? Egyáltalán tiszteletben tartanád bármikor is?



2022. febr. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
91%

Akkor legalább indokolt ha lelöki magáról az ilyen tolakodó alakot.

Amúgy az a beteg akinek szólnak, hogy ne, de csakazértis.

2022. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj, hogy durván túlreagálja. És nem azzal van gond hogy nem szereti ha taperolják, hanem hogy fizikai tüneteket produkál, félelmet kelt benne olyan szinten hogy hányingere lesz. Ne tegyünk már úgy mintha ez normális lenne.
2022. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
93%
Nem félelmet kelt, hanem undort. És egészen addig marad ez a reakció, míg egyszer el nem önti a köd és jól fel nem löki azt akinek ezer éve hiába beszél, hogy neeeeee! Ne, mert utálom! Ne, mert ez nekem nem jó! Aztán lehet sipákolni, hogy ez az őrült mit meg nem enged magának!! Jaaaajjjjj! Pedig ilyen esetben cseppet sem lenne meglepő. Csak mondom. :)
2022. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
17%

#34

Az ilyen elmebeteg. És hogyan létesít az ilyen szexuális kapcsolatot? Nagyon beteg ez a csávó, gondolom meztelen nőt is csak képen látott. 😂😂

2022. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
78%
35, kiről is beszélünk? Mert egyiket én is betegnek tartom, csak nem a gyereket. :)
2022. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
17%
Ha ezt kéri be ekllt artani.
2022. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
73%

Tőlem azt kérte a fiam 7 évesen, hogy az utcán ne fogjam a kezét, mert zavarja.

Képes voltam felfogni -bár nem esett jól.

Te melyik szavát nem értetted?

Idióta!

Ne tapizd, ő egy másik ember.

2022. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán tiszteletben tartanád bármikor is? - nem, direkt erőszakoskodnék vele továbbra is.

Mondd, te normális vagy?


Én 32 vagyok, és utálom, ha a hajamat birizgálják, csiklandoznak (ez egyébként is beteg emberek szórakozása), igazgatják a ruhámat, mint egy kétévesnek, stb.


Kamaszként sem tűrtem el ezeket, és felnőttként sem, aki pedig ezt többszöri kérésem ellenére sem fogja fel, akkor azzal nem találkozok (ha anyám, ha haver).

2022. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 NTBS ***** válasza:
62%
Vidd el orvoshoz, mert a hányinger, az valami komolyabbra utal.
2022. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
63%

"Vidd el orvoshoz, mert a hányinger, az valami komolyabbra utal."

Fenéket. Arra utal, hogy kirázza a hideg az állandó gyömösztől, puszitól. Amit meg is értek. Én is utálom, ha hozzám érnek, egyedül a feleségemtől fogadom örömmel és a saját gyerekemtől, senki mástól.

2022. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!