Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljes felügyeli jogom van ,...

Evettke13 kérdése:

Teljes felügyeli jogom van , a volt férjem kérvényezni akarja, a közös felügyeleti jogot van esélye ?

Figyelt kérdés
Még egy éve sincs hogy el váltunk és kérvényezni akarja a közös felügyeleti jogot? Van erre valami esélye? Rám semmilyen panaszt nem tud mondani. Lett egy új párom akivel össze költöztem és e miatt akar kötekedni szerintem

2022. febr. 21. 14:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Ok, még mindig nem lehet felulvizsgalni az el3h3lyezest a jogerősen emelkedett számított 2 éven belul
2022. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A közös felügyelettől még nem lesz többet vele a gyerek, az ugyanis nem az elhelyezésre, hanem a szülői jogok gyakorlására vonatkozik.
2022. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem feleslegesen aggódsz, apuka nemsokára csinál másik gyereket és a tiédet le fogja tojni, majd könyöröghetsz neki, hogy legalább néha látogassa meg, de nem fogja. Ilyenek a férfiak!
2022. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A papíron így van “ a peres felek megállapodnak abban h x nevű gyermekük fölött a szülői felügyeleti jogot az alperesi édesanya gyakorolja, a peres felek kijelentik és határozottan kérik jegyzőkönyve rögzíteni azt is h a felperesi édesapa és a kiskorú gyermek közötti kapcsolattartás szabályozását nem kérik, köztük megfelelő működő viszony van, a felperesi édesapa a gyermekkel a kapcsolatot korlátlanul tarthatja”


Valakinek volt esetleg hasonló?

2022. febr. 21. 16:45
 15/25 A kérdező kommentje:
Jah és azt mondtak a bíróságon h attól h nem telt el két év, még polgári peres eljárásban megtámadhat
2022. febr. 21. 16:48
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
hiába másolod ide, amíg nem érted azt se, mit akar a férjed, közös felügyeletet vagy felváltva gondozást.
2022. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy mit akar így van mert mikor mit mondd, engem az érdekel h csinálhat e magának közös felügyeleti jogot vagy valami olyasmit hogy annyit legyen nála a gyerek mint nálam
2022. febr. 21. 17:13
 18/25 anonim ***** válasza:
92%

Nos, a papíron annyi áll ezek szerint, hogy a gyerek nálad van elhelyezve és alapvetően te döntesz a dolgairól.

Apuka valószínűleg keveri a közös szülői felügyelet a megosztott elhelyezéssel - ahogy te is és sokan mások is.

Nem, nem lehet megvaktoztatni a döntést a jogerőre emelkedest követő két éven belül csak ha mindketten akarjátok, illetve valami nagy változás történt, pl hirtelen drogos lettél. Nyugi

2022. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A megtamadashoz komoly alap kell, pl bántalmazod a gyereket, drogos vagy, munkanélküli vagy és q gyerek éhezik, hasonlók. Ha nincs ilyen, ki kell várni a 2 évet.
2022. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Kedves 18 isten vagy 😂 köszönöm, semmi rossz dolog nem változott válás otta az èletemben, jó dolog viszont lett, lett egy párom és hozza költöztünk, a kislánnyal nagyon jól elvannak és kedvelik egymást, a párom rendesen dolgozik nem drogos nem alkesz szóval e miatt gondolom nem támadhat meg
2022. febr. 21. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!