Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a monokinizés újra divat...

Ha a monokinizés újra divat és elfogadott lenne a strandokon, mit szólnál ehhez?

Figyelt kérdés

Ha anyukád - aki mondjuk középkorú, és viszonylag jól is néz még ki - csak egy szál tangában lenne, amikor strandoltok? Értem ezalatt, ha teljesen megszokott dologgá válna bikinifelső nélkül nem csak fürödni, napozni, de még a strand területén sétálni, büfébe menni is stb.

Anyukád is így tenne, ráadásul nem csak a mellei, hanem a feneke is teljes egészében látszana, mert tangát venne fel. Cikinek és kellemetlennek éreznéd, hogy anyukád így mutatkozik, vagy nem zavarna?



2022. márc. 20. 18:21
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
49%
Szégyellném hogy családos nő létére így mutogatja magát...
2022. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal jobb lenne monokinizni. Baromi kellemetlen, amikor a melltartó szivacsa tele van vízzel, az életben nem szárad meg, és végig abban kell lenni a strandon. Arról nem is beszélve, hogy fehér marad a mellem.
2022. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
29%

Öhm, már megint te?


Múltkor még az volt a baj, hogy édesanyád NEM találta a tangáját vagy csak abban ment a konyhába... :D

2022. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
64%
Úgy emlékszem, a monokinizés a 80-as évek második felében volt divat. Én már akkor is proli dolognak tartottam, de ez az én véleményem.
2022. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha monokinizés lenne valószínűleg nem a saját anyámat nézném.
2022. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
91%

Már tinikoromban sem szerettem anyámmal strandra menni. Ő amúgy se öltözködne így soha, bármi is legyen a divat, de egyébként se érdekelne, hogyan öltözködik.

A csajokkal kapcsolatban meg szintén nem annyira érdekelne, mert a comb, melyet nem fedi ruha, számomra izgatóbb, mint a mell. Teljes bikiniben is van mit nézni bőven a lányokon, az már mindegy, hogy azzal a ronggyal kevesebb vagy nem.

2022. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Tengerpartokon senki nem foglalkozik manapság sem vele, ha valaki monokonizik.Napozni teljesen rendben van.Büfébe menni gáz így, bármilyen korosztály
2022. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
34%
Semmi baj nem lenne vele. Csomó férfinek is van akkora melle, amire bőven elférne a melltartó, de az övéket ugye bámulni kell...
2022. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

18

Régen abba az irányba ment a világ (nyugati tsd), hogy az egyenjogúságra hivatkozva, ugyanolyan dress code-ban jelenhessenek meg a nők a strandon, mint a férfiak. Az egyenjogúság kezd átmenni totális egyenlőség harcba, plusz beütött a neoprüdéria, nehogy az legyen ennek az eredménye, hogy tényleg a férfiaknak is el kell takarniuk a felsőtestüket "szolidaritásból", mert valakiknek nem tetszik bizonyos kor vagy alkat esetében, viszont ha csak a csimpánzcsecsű Józsi bácsira erőltetné rá a többi fürdőző a plusz ruhadarabot, arra meg lehetne kiabálni a "body shaming" kifejezést. Szerintem egy normál szabadstrandon belefér, ha az ember csak az elsődleges nemi jellegeket takarja el (a mell másodlagos nemi jelleg úgy, mint férfiak esetében pl. az arcszőrzet). Egy magán strandon az üzemeltető persze előírhatja, hogy miben jelenhet meg a vendég.

2022. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
77%
Ó igaz, a body shaming-re nem is gondoltam. Én amúgy támogatnám, hogy legyen akkor egy mindenkire, nemtől függetlenül érvényes dress code, és csak az elsődleges nemi jelleg legyen eltakarva. Minden bántás nélkül egész sok férfinek van kifejezetten nagy, lógós melle, némelyiknek ténylegesen női méretben. Tudom, hogy betegség is lehet, nem bántásból írom, csak ennek fényében érthetetlen ez a melles mizéria.
2022. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!