Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apu miért akar beleszólni a...

Apu miért akar beleszólni a “szerelmi életembe”?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és nincs barátom, nem randizgatok, kavarok, ilyesmi. Egyszerűen annyira nem érdekel a dolog. Tanulok, olvasok, festek, elvagyok a barátaimmal, járok bulizni, minden ilyesmi, de nincs barátom.🤷🏼‍♀️ Szerinte ez nem normális és randiznom kellene, mert ha most nem randizom akkor később is egyedül fogok maradni. Mert hogy ilyenkor kell ismerkedni, ilyenkor a legvonzóbbak a nők elvileg. Mindig azzal jön hogy ők is 17-18 évesen ismerkedtek meg anyuval (na igen, és rá 10 évre elváltak, két gyerek után). A lényeg hogy most össze akar hozni az egyik kollégája 18 éves fiával, mert “szorgos, jó srác, és biztosan szeretne”. De mi van ha én nem akarom hogy “szeressen”?😅 Mit csináljak?

2022. márc. 28. 13:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Egyél pálpusztai sajtot pár gerezd fokhagymával a randi előtt.... Le fog kopni :)
2022. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem vagy köteles találkozni a gyerekkel, ha nem akarod.

2. Ha mégis találkozol vele, akkor közöld vele, hogy csak azért vagy ott, mert nem akarsz több stresszt apádtól.

3. Esetleg elöfordulhat, hogy barátok lesztek, ha normális a srác, vagy akár meg is tetszetek egymásnak.

2022. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd, hogy összehozza a találkozót, ha erőlteti, és aztán közvetlen köszönés után mondd el a srácnak, hogy sajnálod az elfecsérelt idejét, de te nem akarsz ismerkedni. Apád szerint viszont szorgos, jó srác, szóval átadod neki a terepet és magukra hagyod őket.
2022. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
17%
Annyi igazsága mindenképpen van apukádnak, hogy a normális srácok elég gyorsan elkelnek, legközelebb akkor lesznek elérhetők, ha elválnak.
2022. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Szólj neki, hogy kínos amit csinál, ha nem áll le, akkor kérd meg anyádat, hogy tegye meg, hogy elbeszélget vele.
2022. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen arra se kényszeríthet, hogy vele találkozz, nemhogy egy általa odahívott másik emberrel.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy a másik fél (a srác) ugyanúgy nem akarna ebbe belemenni. Ha az ő szüleinek van esze, akkor nem is kényszerítik erre.


Csak apukád fantáziál, mint régen az öregasszonyok, hogy kivel kéne az unokájukat összehozni.

2022. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Egyszeruen ne menj el az esetlegesen megszervezett talalkozora, es ezt jo elore kozold is mjnden erintett fellel, hogy ne vadolhassanak meg kesobb azzal hogy elsunnyogtad. En ertem hogy apuka aggodik hogy jaj mi lesz a lanyabol es maj' nem szul neki onokakat meg talan meg a falut is elhagyja egy jobb elet remenyeben, de hol van ennek a folytatasa? Reszt vesz majd a naszejszakan is hogy biztos meg van-e csinalva az a bizonyos onoka?
2022. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonymousreview60 ***** válasza:
83%

1. Azért akar beleszólni, mert szerinte az, amit anyáddal csináltak - a válással együtt is - legjobb volt, és akkor bizonyára sikerülne neked akár válás nélkül is. Egyébként aligha, mert pont a tapasztalatlanságuk, világot-embert nem eleget látottságuk, kipróbáltságuk a válásuk egyik fő oka. Ha ezt elmondod, visszakozni fog szerintem.

2. Tényleg nem árt pár diákszerelmet, kapcsolatot letudni, hogy annyival is előrébb legyél. De ha te valóban nem érzel belső indíttatást a pasizásra, nem pedig önbizalomhiányból nem pasizol, akkor bőven jó, ha 18 után kezdesz pasizni.

2022. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak kérdező, hogy 17 évesen engem se vonzott, hogy párkapcsolatom legyen. Alakult egyszer valami gimiben végzős évemben egy sráccal, de érettségi előtt jóval szétváltunk, majd egyetemen 20-21 évesen kezdtem bele a "pasizásba". Persze nem fasziról-faszira jártam, de ott már máshogy alakult minden is.

Én vallom, hogy a tinikorom nem volt szegényebb, mert nem fiúztam, akkor nem kellett, egyetemre értem meg igazán.

Szerintem beszélj anyuddal, hogy erről beszéljenek vagy erélyesebben megmondod apudnak, hogy majd ha jön egy értelmes srác, akkor alakul valami, addig nem.

2022. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem adj a srácnak(MAGADNAK) egy esélyt, annyit simán megér!

Így legalább lesz viszonyítási alapod a tekintetben, hogy apád mit tart jónak avagy rossznak és ami a legjobb amit kihozhatsz ebből a találkozóból az az, hogy megismered a saját hozzáállásodat az ilyen ismerkedős történethez.

Ez egy felbecsülhetetlen értékkel kecsegtető kihívás.


Add önmagad, légy kíváncsi, kedves, figyelmes nézd meg, hogy mit váltasz ki az ellenkezőnemű azonos korú fiúból.

Ez egy teljesen biztonságosnak tűnő ismerkedés; itt feltételezhetően nem kell olyanoktól tartanod, hogy az apád valami hülyével hozna össze.


Adj egy esélyt magadnak.



A világon nincs semmi olyan NAGY értékű, erejű, mély ön és emberismerettel felruházó tudás mint a párkapcsolat. Ha már csak önmagad reakcióját figyeled, hogy mire hogyan reagálsz már több lehetsz egy kapcsoltból kilépést követően mint amikor beléptél... ha belevágsz 100%, hogy több leszel ha kimaradsz belőle TALÁN igaza lesz apádnak és örökre szingli leszel, de kitudja megmondani ezt(?) lehet csak még a suli, barátok, hobbidig terjed ki az érdeklődésed.

Akárhogyan is döntesz jól döntesz nincs rossz döntés.

Az az egy rossz döntés van ha félelemből nem mersz ismerkedni, mert akkor folyamatosan halogatni fogod, s végén magányos leszel.

2022. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!