Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Külföldön élők, ti hogyan...

Külföldön élők, ti hogyan álltok ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval kint éltek, megvan a saját kis életetek, családotok, barátaitok kint stb. Már megszoktatok ott, kialakult az életetek, a mindennapjaitok. Igen ám, de a szülők, távolabbi családtagok Magyarországon vannak, és ünnepekre várnak titeket. Tehát akkor nincs kettesben, vagy ha van gyerek, akkor szűk családban töltött karácsony, mert a szüleitekhez gondolom, el akartok menni, és nem indultok útnak 25-én.

Az összes nagyobb ünnep akkor másoknál van, bőröndből öltöztök, nem alhattok a saját ágyatokban stb.


Másik: hogyan oldjátok meg a háziállat kérdést? Ha távolabbi országban éltek, ugye nem kivitelezhető autóval menni, akkor addig panzióztattok, vagy emiatt nincs inkább állatotok?


Nálatok hogy van ez? Ki hogy oldja meg? Szívesen olvasnék erről.



2022. márc. 28. 13:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Apai nagyszüleim a szomszéd faluban laktak, mégse voltunk ott sose Karácsonykor vagy Húsvétkor vagy hasonló ünnepen...

Nem is értem, hogy egy mar teljes családhoz (szülők+gyerekek) miért kell még hozzácsapni a felsőbb generációt is ilyen alkalmakkor.

2022. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nekem a férjem gyerek nélkül is a teljes családom. :) De értem, amit mondasz és igazad van.
2022. márc. 29. 21:24
 33/34 anonim ***** válasza:

Kerdezoo az utso kommented probalom megerteni de nem megy!!

A ferjed gyerek nelkul is mi van?? Kinek nincs gyereke?

Ki teljes?


Bocsi :D nem ertem!!


A kerdes erdekel mert mi is el szeretnenk menni. Osszes szabi megy az ide oda utazasra. De!! A szeretteimet latnom kell! ❤️

2022. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
33, a férjem a családom, a teljes családom. Nekünk nem akkor lesz "teljes" a család, ha gyerek születik, az csak opcionális, tehát a férjemmel együtt mi ketten egy teljes család vagyunk. Ezzel a 31-es válaszoló kommentjére reflektáltam, amelyben így fogalmazott: "Nem is értem, hogy egy mar teljes családhoz (szülők+gyerekek) miért kell (...)".
2022. márc. 30. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!