Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám szerelmes lett a...

Az anyám szerelmes lett a nagy semmiből, kicsit aggódok érte?

Figyelt kérdés

Tudom, önzőnek fognak tűnni a gondolataim, de nem azok.

Az apám 7 éve hunyt el. Azóta nem volt anyámnak senkije. Most viszont egy fél éve megismerkedett valakivel, akivel eleinte csak járkáltak programokra, ide-oda, de most már fél év után szinte odaköltözött a férfihez az anyám. Állandó témája a párja(vagy minek nevezzem), szinte megbolondította őt. Azért főz ezt, meg azt, mert a párocskája kérte, a párocskához igazítja az egész napját, programjait, mindenét. Nem irigylem a boldogságukat és tényleg szeretném ha jó lenne neki, de kicsit aggódok érte, vajon komolyat akarhat tőle ez a férfi? A pasi elvált, 55 éves, van 2 felnőtt gyereke. Szinte leuralja anyámat, semmi szabadideje sincs, mert állandóan vele van.


2022. ápr. 11. 22:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
84%

Te már felnőttél.

Éled az életedet.

Anyád boldog.

Amit tesz, természetes.

Ha nem bántja a másik, tiszteli, boldoggá teszi, akkor semmi közöd hozzá. Akár oda is költöztetheti.

2022. ápr. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

nem írtad, hogy te hány éves vagy.

szerintem jó, hogy szerelmes lett. ha jót akarsz neki, akkor hidd el, hogy ez neki az. egyedül nehéz. sokkal jobb, ha van egy társ, akivel megoszthatod az életed. neked is lesz és akkor fogod igazán érteni.

2022. ápr. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: tulajdonképpen mi az ami zavar? Gondolom: nem "kiskorúként hagy otthon"...
2022. ápr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%

Én azért aggódnék, hogy anyád ennyire a kedvében akar járni. Remélem, a pasas is udvarol rendesen, anyud nem cseléd ebben a kapcsolatban. Mit gondolsz?

Egyébként sajna nincs beleszólásod. Ismered a pasast? Milyen ember?

2022. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
80%
Ha édesanyád szabadidőt szeretne akkor megoldaná. Légy hálás, hogy az anyud boldog.
2022. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
"Párocskája", mi? Fú, még olvasni is kellemetlen. Inkább valld be magadnak, kérdező, hogy irigy vagy és féltékeny, és azt csomagolod "aggódásba". Ahelyett, hogy örülnél anyukád boldogságának. Szégyelld magad.
2022. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom az a kérdező baja, hogy eddig az anyja csak vele foglalkozott, csak neki élt, és nem tudja elfogadni, hogy most nem ő van előtérbe helyezve.
2022. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
56%

Én úgy veszem ki az írásodból hogy anyád önszántából, örömmel csinálja ezt.

Vannak ilyen "szolga lelkű" emberek (nem csak nők). Nem kell ehhez lealázni őket, mert ők ilyenek. Az teszi boldoggá ha kiszolgálja, lesi minden kívánságát a másiknak.

Én is kihasználásnak látom, meg nem értem mi lehet ebben a jó a szolga személynek..de nah, nem vafyunk egyformák.

2022. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
79%
az nem leuralás, ha állandóan vele van.
2022. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
80%

"semmi szabadideje sincs"


Figyu, a párkapcsolat nem egy munka, amiből az ember mihamarabb szabadulni akar, hogy utána jobb dolgokkal töltse az idejét, hanem a párkapcsolat az, amibe az ember "menekül", hogy minél jobban érezze magát, és jóesetben együtt élvezzék a kedvteléseket, amikben mindketten örömüket lelik.


Nekem most tulajdonképpen mi a bajod? Nem írtál semmi negatívat, hogy pl. a számlák helyett a pasira költene, vagy hogy valahol máshol negatív következményei lennének annak, hogy minden idejét a pasival tölti. Savanyú a szőlő, neked nincs párod?

2022. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!