Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám szerelmes lett a...

Az anyám szerelmes lett a nagy semmiből, kicsit aggódok érte?

Figyelt kérdés

Tudom, önzőnek fognak tűnni a gondolataim, de nem azok.

Az apám 7 éve hunyt el. Azóta nem volt anyámnak senkije. Most viszont egy fél éve megismerkedett valakivel, akivel eleinte csak járkáltak programokra, ide-oda, de most már fél év után szinte odaköltözött a férfihez az anyám. Állandó témája a párja(vagy minek nevezzem), szinte megbolondította őt. Azért főz ezt, meg azt, mert a párocskája kérte, a párocskához igazítja az egész napját, programjait, mindenét. Nem irigylem a boldogságukat és tényleg szeretném ha jó lenne neki, de kicsit aggódok érte, vajon komolyat akarhat tőle ez a férfi? A pasi elvált, 55 éves, van 2 felnőtt gyereke. Szinte leuralja anyámat, semmi szabadideje sincs, mert állandóan vele van.


2022. ápr. 11. 22:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
78%

Szinte leuralja anyámat, semmi szabadideje sincs, mert állandóan vele van - magyarul élvezik egymás társaságát, ami neked rhadtul böki a csőrödet, mert szerinted ez nem normális.


Vannak bajok nálad rendesen.

2022. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
59%
most miért lettem lehúzva? ha vele van állandóan, az miért lenne leuralás? én is szívesen töltöm minden szabadidőm a pasimmal. aki lepontoz, az valami bántalmazó kapcsolatban van?
2022. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Én már felnőtt nő vagyok és külön élek. Volt párkapcsolatokban részem, tudom milyen. Nem amiatt aggódok, hogy folyton együtt vannak, hanem, hogy teljesen megmakkant az anyàm, félek, hogy csak az ő oldaláról túl nagy a lelkesedés.

A pasit ismerem, nem tűnik bajosnak, nekem csak nem szimpatikus. Nem tetszik a stílusa és anyám is kezdi átvenni ezt, olyan mintha manipulálná a párja.

2022. ápr. 12. 11:34
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
Magyarán bebeszéled magadnak hogy baj van, mert NEKED nem tetszik a csávó. Jó hír: nem is neked kell hogy tetsszen.
2022. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
76%

Akkor maradj ki ebbol, van sajat eleted, foglalkozz azzal.

Ne baszogasd mar szerencsetlen anyad, orulj, hogy boldog!

Nincs mas dolgod? Keress szepen, menni fog az.

2022. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
Lehet,hogy jogosan aggódsz az anyud miatt, de legyen az anyud dolga, mivel ugysem tudsz hatással lenni rá.A kérdezõ attól fél,hogy az anyuja,ha vége lenne a kapcsolatnak,akkor padlóra kerülne.Nem hiszem,hogy bármilyen irigység lenne benne.
2022. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk is ugyanez volt, pasi gazdag vállalkozó, anyám élt-halt érte, én meg már az elején észrevettem a jeleket. Mondanom sem kell, beigazolódott, hogy a csávó egy érzéketlen hülye és kihasználta szegény anyámat, aki hónapokig szenvedett utána. Azóta már ő is nyitottabb szemmel jár és jelenleg egy normális pasija van, aki nem manipulálja és nem várja el, hogy mindig anyám tegyen a kedvére.

Szerintem hallgass a megérzéseidre.

2022. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem hallgass a megérzéseidre."


És akkor mi van? Semmi nem fog változni. Az anyja dolga, kivel van.

2022. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
71%

Jaja, hallgasson a megerzeseire, furja meg az anyja kapcsolatat a nagy budos semmiert :D

Aztan a vegen vagy igaza lesz, vagy nem, de ha nem, akkor legalabb oriasi csalodast okozhat az anyjanak, csak mert neki nem szimpatikus a pasi.

Remek otlet.

Inkabb alljon mellette es tamogassa akkor, ha valoban baj lesz! Addig meg hagyja szepen beken oket.

2022. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%
Azért nemá. A leírásban (szerintem) semmi olyan nem szerepel, ami aggodalomra adna okot. Szó szerint csak leírta a kérdező, hogy az anyja párkapcsolatban van. Annyi a probléma, hogy nem szimpi a pasas valamiért. Csak mert anyud megfőz neki ezt azt vagy sok időt töltenek együtt, még egyáltalán nem manipulálás vagy "leuralás". Én itt annyit látok, hogy a kérdezőnek fájó pont hogy az anyja olyannal boldog, aki nem a kérdező apja és mindenbe bele akarja látni a rosszakat.
2022. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!