Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám szerelmes lett a...

Az anyám szerelmes lett a nagy semmiből, kicsit aggódok érte?

Figyelt kérdés

Tudom, önzőnek fognak tűnni a gondolataim, de nem azok.

Az apám 7 éve hunyt el. Azóta nem volt anyámnak senkije. Most viszont egy fél éve megismerkedett valakivel, akivel eleinte csak járkáltak programokra, ide-oda, de most már fél év után szinte odaköltözött a férfihez az anyám. Állandó témája a párja(vagy minek nevezzem), szinte megbolondította őt. Azért főz ezt, meg azt, mert a párocskája kérte, a párocskához igazítja az egész napját, programjait, mindenét. Nem irigylem a boldogságukat és tényleg szeretném ha jó lenne neki, de kicsit aggódok érte, vajon komolyat akarhat tőle ez a férfi? A pasi elvált, 55 éves, van 2 felnőtt gyereke. Szinte leuralja anyámat, semmi szabadideje sincs, mert állandóan vele van.


2022. ápr. 11. 22:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
27%

Szia!

Az anyamnak is van palija de nem tole fugg, sztem ilyen foku ragaszkodas nem normalis, tuti van vmi gaz a hatterben. A pasinak van munkaja?

2022. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
76%
Én is özvegy lettem, de végül en is megtaláltam a Páromat és nagyon boldog vagyok! Ez nem szolgaság, én szivesen megteszek bármit a páromnak ahogy ő is nekem, és igen, mi is minden pillanatot együtt szeretünk tölteni. A gyerekek nagyok, én sem szólok bele az életükbe. Hagyd hogy boldog legyen, ami neki nem lenne jó abba nem menne bele.
2022. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
26%

Nem tetszik a stílusa, meg nem szimpatikus. NEKED. Oké, és? Ezek NEM érvek, hanem szimpa hiszti.


Én sem voltam szimpatikus az exem haverjainak, és meg sem akartak ismerni, egyszerűen elkönyvelték, hogy visszahúzódó vagyok, meg nem menőzök.


Tragédia, de tényleg.

2022. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
76%
Elolvastam a kérdést, előre megmondtam, mik lesznek a válaszok. Szó szerint. :D
2022. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!