Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám minden nap veszekszik...

Apám minden nap veszekszik velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden hülyeségért…pl ha kiöntöm véletlen a vizet vagy ilyensmik.

Ordibál utánna pedig fél óra mulva jön nyalizni mert gondolom megbánja.

Mit csinaljak? Nagyok zavar



2022. ápr. 21. 07:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Mikor egy férfi otthon ilyen ingerült, az szokott lenni, hogy utál otthon lenni, valahol van másik nője, és azzal lenne szívesen, csak ilyen-olyan okok miatt nem tud szabadulni a családjától. Terhére van a család, ha ilyen velük, máshol szeretne lenni.
2022. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha folyton csinálsz valami hülyeséget (pl. kiöntöd a vizet) ne csodálkozz, ha már elege van ezekből és azonnal kiakad.

Te azt kérdezed, miért ordít állandóan.

Ő meg azt kérdezné, miért nem lehet vigyázni, miért kell állandóan kétbalkezesnek lenni. Egy hároméves gyerektől lehet, hogy tolerálná, egy középiskolástól már nem.

2022. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

De nyilvan nem mindennap ontom ki, csak pl multkor elakartam menni biciklizni ezert megkertem szepen hogy a pincebol vegye ki de nem vette ki ezert lementem en es en vettem ki es ezen is nagyon durvan kiakadt.

A viz kiontese csak egy pelda volt

2022. ápr. 21. 14:16
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Víz kiöntés példa volt, nyilván aki akarta megértette.

Legközelebb ordíts neki, hogy NEORDÍCCCCCSSSÁÁÁ! Kiöntöttem a deci vizet mind meghalunk, csak neordícccsá! Szerintem max 5-6 ilyen, és hetedjére nem kezdi el. Csak legyél kitartó és ordítsd, hogy neeeordícccssáá, apuuu, neordíccsá. Meg azt is megmondhatod neki, hogy mostmár elég nagy vagy, látod, hogy eszköz hiányában óbégat, abból generál problémát ami nem is probléma és ordítással akar ő lenni az alfagorilla és nem veszi észre, hogy ezzel csak égeti magát mert ordítani egy fogyatékos is tud. Csinálj neki "Tekintély" című képet amin van egy alfagorilla fotó, az ordítás szövegbuborékban és a végén zetapillangó. Kirakod a nappaliba, vagy letépi, vagy elég lesz olykor-olykor rámutass, amikor látod, hogy vörösödik a feje és veszi a nagy levegőt.

2022. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 ez nagyon jo😂😂
2022. ápr. 21. 14:39
 16/16 anonim ***** válasza:

15, és egyből kiderül, hogy mi az őrjöngés következő fázisa. :) Repülni tudsz? Vigyázz, nehogy egy ilyen után megtanítson. Pedig tényleg szenzációs ötlet! De azért csak óvatosan!

14, dehülevagy! (nem rosszból mondom) :):)

2022. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!