Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legbántóbb mondat,am...

Mi volt a legbántóbb mondat,amit a szüleidtől kaptál?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 17:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%

Mikor rámborult a tűzforró tea és anyának az volt az első mondata, hogy "te fogod feltakarítani".


(végül nem én takarítottam fel, mert annyira fájt, hogy mozogni alig bírtam)

2022. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
83%

Anyám egyszer azt mondta, hogy "Utállak,gyűlöllek!"


Apám pedig egyszer ezt mondta:


"Lesz*rom a tengerimalacaidat, d*göljenek meg."

2022. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
47%
1es vagyok! Miért vannak lepontozva a kérdések? Valakik nagyon nem bírhatnak magukkal. Akinek nem tetszik a kérdés lapozzon tovább.
2022. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
36%

#13

Örülj, hogy még nincs kitörölve a kommented.

2022. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére semmi durva nem volt.
2022. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
80%

Apam mondta hogy belolem max birkapasztor lesz.

Helyette lett normalis szakmam, allasom. Az o havi segelye annyi mint 2 napi fizetesem.

Neki semmi sporolt penze, nekem meg annyi megtakaritasom van, hogy vadonat uj autot tudnek belole venni.

2022. ápr. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
71%

Amikor apám rendszeresen azt mondta rám:


"Te nem egészségügyi dolgozó vagy, hanem egészséGÜGYE..."


(igen, így kihangsúlyozta a gügye szót, pedig én voltam az osztályelső az eü. szakiskolában anno, de mindegy. Sosem volt rám büszke, nem nem fiú lettem, csak "lyány", és ez csak fokozódott, mikor a húgom is megszületett, mert hát ő se lett fiú.)


De az, azért jó volt, mikor az érszűkületes lába miatt telefonáltam a speciális kórházba, hogy ha lehet, adjanak előrébb időpontot.

2022. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon csúnyán szidott, átkozott, aztán "Megölöm, megölöm!" Ezt ordította fürdés közben, én a szobámból hallottam.


Halálra rémültem mert teljesen komolyan hangzott...

2022. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%

Hazamentem jeles érettségivel, büszkén és boldogan. Anyám hazaért, és közölte, hogy “nekem is jeles lett az érettségim, aztán látod, mire jutottam”.

(Megjegyzem, magánvállalkozóként elég jól keresett. Valószínűleg amiatt volt ennyire negatív, mert a szülei nem engedték, hogy egyetemre menjen, azt sem árulták el, felvették-e az egyetemre, ahova jelentkezett. A nagyszüleim furcsa emberek voltak, a nővére és a nagyobbik öccse továbbtanulhattak, anyu, és a fiatalabb öccse kénytelenek voltak kevesebbel beérni.)

2022. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
84%

"Nem jöhetsz többet be a házunkba... ugye nincs harag (lenézően)?"


Azt hitték ezzel utcára raktak. XDD

2022. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!