Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legbántóbb mondat,am...

Mi volt a legbántóbb mondat,amit a szüleidtől kaptál?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 17:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretlek, hülye vagy, buta vagy, csúnya vagy, bezzegamásgyereke(akik semmivel nem voltak nálam jobbak, sőt), soha nem dicsértek meg, ha valamit jól csináltam is csak szidtak.Ez mind fájt.
2022. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%

"Benned egy rakás költő veszett el!


- A szemed Weöres

- A hajad Arany

- Az eszed Tompa"


" Kiátkozlak, nem vagy többet a fiam, ez az apai átok kísérjen utadon.... "


De, volt hogy fél liter házi pálinka után (meg ő még két liter bort előtte) vívtunk kaszával kapával ásóval a szomszédok nagy örömére.

Azóta szeretem a kerti munkát igazán :)


Isten nyugtassa :(

Nem volt annyira rossz apa, csak túlterhelt (főleg a mája)...

2022. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%
A gáz kis vállalkozásod...(elég jól keresek vele, nem értem mitől annyira gáz). Ennél tovább már ne hízzál..(jelenleg 54 kg vagyok, biztosan túlsúlyos a 172 centimmel). Jól látom, hogy ilyen vastag a lábad? Miért ilyen pici a fejed? Milyen amorf hosszú karod van! (egyébként évekig tartott mire kigyógyultam a testképzavarból és rájöttem, hogy nem is vagyok ennyire csúnya, sőt. Egyetemen kiderült, hogy konkrétan rajongtak értem a srácok). Szarul áll a szemüveged (ami mások szerint jól áll). Elegünk van a tanulásodból! (miután ez volt náluk a jelmondat: bezzeg anyád színötös volt, bezzeg anyád több szakmát is megszerzett, tanuljál kislányom tanuljál, diploma nélkül úgyse mész semmire, stb stb).
2022. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem lesz belőled semmi...
2022. ápr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
82%

Nemrég nagymama (aki Nyugat-Európában lakik) aggódott a háború miatt, azt akarta, hogy jöjjünk el Magyarországról mindannyian - mindannyian, kivéve... kitaláltátok! Engem nem sajnálna, én maradjak csak.


A régebbi bunkóságokra nem emlékszem, folyamatosan törli őket az agyam.

2022. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
84%

Nekem mostanaban rossz a kapcsoltaom a szuleimmel es szinte minden nap kapok vlmi sertot de ezek fajtak a legjobban:


Soha nem lesz beloled semmi!

Na pont ezert nincsennek barataid, soha nem is lesznek így!

Undorito vagy!

Inkabb meg se szultelek volna!

Minek ez a gyerek? Semmit nem csinal!

2022. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
71%

Volt egy pózer náci korszakom tiniként,és Apám - miközben a tesóimat próbálta fegyelmezni - azt mondta,hogy "Ha náci leszel,elvágom a torkod!".


Meg persze én is megkaptam,hogy "Csak egy csöves leszel a Blahán.",bár ezt azért mondta,mert nem tanultam jól akkoriban.

2022. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
87%

Köldökzsinór helyett a nyakamat kellett volna elvágni, amiért ilyen mimóza vagyok, beszaki, önmagáért kiállni nem tudó, értetlen, és végül hülye.

Még most is fáj ez a mondat.

40/F (pszichiátriát megjárt férfi)

2022. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
66%

Pszichiatria csak ront a helyzeten... Legjobb a pszichológus. Engem ő rángatott ki a gyógysz függőségből és a depresszióból.


Pszichiátria csak tönkre tett

2022. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
60%
A pszichologus nem kuldi el a depressziósokat pszichiáterhez?
2022. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!