Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legbántóbb mondat,am...

Mi volt a legbántóbb mondat,amit a szüleidtől kaptál?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 17:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem, csak ha szarul végzi a munkáját
2022. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
79%

Anyám felnőtt koromban: "Te azt hiszed, hogy jó ember vagy? Nem vagy az."


Ez kicsit belém mart tőle, még akkor is, ha igazat szólt. Átlagban olyan jó közepes ember vagyok. Néha jó, néha elégséges minden téren. (Emberi kapcsolatok terén mondjuk szín egyes, de ezt feljavítja az, hogy általában békén tudom hagyni a körülöttem lévő többi embert.)

2023. máj. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
75%
"A f*szomat abba az idióta fejedbe" - mondta ezt édesanyám, miután 16 éves koromban, első próbálkozásra az angol felsőfokú nyelvvizsgának CSAK az írásbeli része lett meg, és a szóbelit ismételni kellett.
2023. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
81%

"Undorodom tőled."

"Mehetsz lakni az alkoholista apádhoz."

"Ostoba tyúk"

És szerintem egy csomó mindent inkább kitörölt az agyam, hogy ne fájjon annyira.

2023. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!