Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes erőltetni a kapcsolatt...

Érdemes erőltetni a kapcsolattartást az apával, ha ő különösebben nem töri magát, hogy lássa a gyerekeit, és ha én nem forszírozom, akkor esélyes, hogy elhal a kapcsolat közöttük?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy azóta jellemző ez az állapot, amióta az apa elköltözött a szeretőjéhez. Előtte, amíg velünk élt, foglalkozott a gyerekekkel.
2022. ápr. 28. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köszönet az erőszakkal elért foglalkozásban. nem vagy felelős a más viselkedéséért. Ezt majd a gyerekeid elkönyvelik magukban a saját ízlésük szerint, neked ezzel nincs dolgod.
2022. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ha erőszakból találkoznak, annak semmi jó hatása nem lesz
2022. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudsz mit csinálni, csak a gyerektartásra kötelezhető, a láthatás joga, nem kötelessége.

Ha nem él vele, akkor a két kamasz gyereked akkora pofont fog adni, hogy nem áll meg a lábán. Könyörögni kár, a srácok meg nem hülyék, ha a kisebb még nem is, a 16 évesed kristálytisztán látja az apját.

2022. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell.
2022. ápr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a vér szerinti apám. Egy pont után anyám feladta, azóta nem is láttuk. Nem mondom, hogy nem fáj, de ez az ő szegénységi bizonyítványa. Egyébként "jó gyerek" vagyok, igaz, már felnőttem, de tanultam, jártam egyetemre, illemtudó vagyok, dolgozok, van családom és rendben az életem, semmi nincs, ami miatt szégyen lenne engem felvállalni. Ez nem anyám hibája, ő sose próbált keresztbe tenni.

Engedd el, és segíts a gyerekekben tudatosítani, hogy ez nem az ő hibájuk.

2022. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!