Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene tennem, hogy...

Mit kellene tennem, hogy végre kiszabaduljak ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, az iskolában 4-es 5-ös tanuló, sosem iszom alkoholt (nem is ittam még pedig többször akartak belevinni), nem dohányzom, és nem is pasizom.

Egyrészt, nem engedik hogy barátom legyen 18 éves koromig, de nem értem miért. A másik, hogy tegnap lenn voltam (kisebb városban élek) a városban egy ilyen retro disco keretein belül 11-ig, a barátnőimmel, csak lányokkal ráadásul. Anyukám tudott róla, apukám nem, mert dolgozott esti műszakban. Reggel kimegyek erre elkezdi apukám, hogy én, hogy képzelem, hogy én éjfelkor jövök haza, meg stb. Nem értem most ezzel mi volt a gond, a barátnőimet is ismeri, sőt még jóban is van velük. Arról nem is beszélve, hogy 10 kamera őrzi kint és bent a házat, nehogy hozzám bárki bejöjjön. Kiskoromban (12 éves koromig a szobámban is volt kamera). Segítsetek kérlek!!



2022. máj. 1. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg Apudnak, hogy Anyud elengedett, a többit meg majd ők megbeszélik. Még jó, hogy nem kaptál egy nyaklevest, mert Anyud nem mondta el, Apud meg megtudta.
2022. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy élsz abban a házban, mint Galabbegy a toronyban a Grimm mesében?
2022. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat hallanám. Dettó ez voltam gyerekkent meg az utcara is engedely kellett ha egyáltalán mehettem.. még most az ember Tűri de később komoly lelki problemak vannak ebből.
2022. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi lett volna, ha korábban elkezdesz lázadni?? Kitagadnak? Nem engednek be a kamerázott szobádba? Vagy mi?
2022. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
13:51-es, anyukám elmondta neki, de ő akkor is fel van háborodva. Persze a bátyàim azok elmehetnek bárhova bármikor, (mikor annyi idősek voltak mint én akkor is elmehettek, sőt előbb is) és ez azzal van indokolva, hogy ők fiúk.
2022. máj. 1. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Az apáknak ez nehéz. Ezért jó a fiú gyerek. Lányra vigyázni kell mert felcsinálják, könnyen kihasználják. Fiúkat nem kell félteni...
2022. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Honnan tudod, hogy ha fiú lenne a Kérdező, nem kameráznák be a lakást? Akkor is lehetne drogos vagy alkoholista.
2022. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15:34 persze, nyilván, de mint írtam semmi rosszat nem csinalok, pedig 1001 alkalmam lett volna, hogy megtegyem. Mi több itthon van amikor engem kínálnak sörrel, és itthon is megmondom nem kérek
2022. máj. 1. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Azért nem hiszem, hogy 10 kamera miattad van fenntartva.


Elhiszem, hogy semmi rosszat nem csinálsz. Én is ilyen lányt szeretnék majd, amilyen te vagy. Viszont apukád helyében nem tartanálak ilyen rövid pórázon. Lassan már felnőtt nő vagy.

2022. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Kamerákkal? Inkább börtön kb.
2022. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!