Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy egy szülő nem...

Normális, hogy egy szülő nem engedi a kamasz lányának hogy a nagykorú fiújával legyen?

Figyelt kérdés

Emellett nem engedi a gyereket sehova, kulcsra be van zárva a lakásba, rendőrséget küld a lány utan, amikor csak sétálni megy ki egy parkba.

Volt két eset, amikor a lány nem szolt, hogy hova megy, es úgy találkozott a fiúval.

Másnap az anyuka aggodott, hogy a fiú abuzalta, vagy esetleg drogot adott neki. A lakasba oda hivta a mentosoket, akik elszalitottak a toxikologiara a gyereket, de nem talaltak drogot benne. Testi eroszaknak nem volt nyoma.

A lany rosszul tette, hogy szo nelkul elrohant otthonrol a fiuhoz, de szerintem nem megoldas, hogy tiltva vannak egymastol, es mindennek elhordja a fiut gyereke fule hallatara. Igazabol ertheto hogy a lany miert nem szolt az anyjanak, fel tole, mert tudja milyen eloiteletes es makacs, nem lehet meggyozni, a sajat paranoid vilagaban el.


Annyit tudok, hogy a fiuval regota beszelnek a neten, amit az anyuka erosen ellenez, tiltja, hogy a kapcsolatot fenntartsa ezzel a sraccal.


Nekem nem tunt veszelyesnek, en ugy velem nagyon jok a megerzeseim es azt erzem ez a fiu nem bantana a lanyt, nem csak egy "jatek" a lany neki. Nem erzek rosszat vele kapcsolatban, es a kislany is ertelmes, helyen tudja kezelni a dolgokat, de ezt az edesanya nem latja. Nem ismeri a sajat lanyat, sem a fiut.


Az anyuka folyton kemked a lanya utan, el lopja a szemelyes targyait, a naploit, a netes beszelgeteseit olvasgatja, es ezeket mind gyereke elott meseli masnak.

Telefonjat elvette, hogy ne tudjon a fiuval beszelni.


Azert irom ki ezt a kerdest, mert aggodom azert a lanyert, az anyja mentalisan kikesziti a lanyt, terrorizalja, konrollmanias. Es az sem tunik nekem helyesnek, hogy bezarja a lanyat egy kicsi lakasba, megfosztja a szabadsagatol. Nem engedi, hogy a fiujaval talalkozhasson. Nem csak hogy a fiujaval ne lehessen, de meg a boltba sem mehet el anyja nelkul. Mar az eset elott is ez volt, hogy nem mehetett sehova sulin kivul.


Igen, az eloitelet... nekem is az jutott eszembe amikor a baratnom meselt errol az esetrol lanyaval kapcsolatban, hogy egy huszon eves mit akarhat egy nyolcadikos lanytol, de amikor a sraccal beszeltem nem ereztem rossz szandekot benne, es amiket a kislany is meselt elegge hihetonek tunt.


Az anyuka azt erzi, gyermeket behalozta es zaklatja ez a fiu, nekem nem tunik behalozasnak amit muvel. Lattam az uzeneteiket en is, mivel az anyuka mutatta nekem, de nem volt semmi kompromitalo az uzenet valtasaik kozott.



2022. máj. 1. 17:42
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
87%
#30 Hagyjuk már ezt a mailányozást. Ha felnőtt emberként nem tudsz megkülönböztetni egy tizennégy évest egy felnőttől, akkor benned van a hiba.
2022. máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
0%

Most hülye példa, de legyen ez mert ismert viszonylag. volt pár éve az a zsebibabás dolog, hogy a csaj valamelyik képes oldalra pakolgatta fel magát, elvileg volt 15, de minimum 20-nak nézett ki. Ennyit erről.

Ugyanez van a való életben is.

2022. máj. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is ennyi idős lányom van, és a barátnői is ennyi idősek. Pontosan tudom, hogy őket se kell ám félteni! Azt is, hogy milyen könnyű őket befolyásolni, és mi van, ha rossz társaságába keverednek.

Lehet elmebetegnek nevezni, de belenézek, hogy kivel beszélget, és kötelező azonnal szólnia, ha idegen ráír. Ellenkező esetben mondom is le a netet! Sajnos nálunk is volt már rossz tapasztalat.

A barátnőjére is rástartolt egy pasas, saját bevallása szerint 20, szerintem meg 30. Szóval erről ennyit, hogy ki mennyinek látszik. Ö se akart rosszat, csak hogy szökjön ki hozzá este a wc ablakon keresztül szexelni, és nem baj, hogy nem szed tablettát, majd vigyázik. Ezek után az a szülő hülye, aki nem olvas bele a beszélgetésekbe.

2022. máj. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
32%
Akkor ne is beszéljünk arról, hogy a szülőnek olyan kapcsolata kelljen hogy legyen a gyerekkel, hogy elmondja magától, hogy ilyen és iylen pasit simertem meg, nem pedig kötelező elmondani meg főleg kutakodni a levelezéseiben...
2022. máj. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
80%
Jaja, hisz a kamaszok így működnek utolsó... Lássuk be: A többség buta, befolyásolható, és elég ha a legidiótább közhelyekkel körüldongja egy felnőtt pasas hogy a szülő pofájába hazudjon.
2022. máj. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
82%

Ha a srác is 14-16 éves lenne, nem lenne gond, de így van. Anyuka nem hiába aggódik. Hol ismerte meg a pasit? Biztos nem véletlen a tiltás.

Majd a lány elmegy 18 évesen koleszba, akkor nem lesz beleszólása, most még van.

2022. máj. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos, hogy kiakadnék ha nézné a leveleimet, csetemet BÁRKI akkor is ha anyám... És most hadjuk hogy 24 éves vagyok, 10 éve seengedtem volna... Tapasztalat: minél tiltottabb a gyümölcs annál édesebb... Másik meg úgyis tartani fogja a férfivel a kapcsolatot, ha nincs telója, gép van otthon gondolom, de ha ott nézi lehet hogy az iskolai könyvtárban oldja meg a hasonló üzelmeit.. Úgyhogy ennyit erről, meg mondja tanítási idő után hol találkozzanak azt kész. Elmondanám hogy 17 évesen én már 42 éves emberrel ismerkedtem, csak azért nem volt tartós a dolog mert én akkor nem akartam még testi kapcsolatot,ez neki nem volt oké, dobtam is, úgyhogy nem kár érte, viszont elvitt bulizni, egy élmény volt akkor is, és itt most senki ne gondoljon leitatásra stb... Egyszerűen végre volt egy kis szín az életben a bezártság helyett...
2022. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
"Az biztos, hogy kiakadnék ha nézné a leveleimet, csetemet BÁRKI akkor is ha anyám... És most hadjuk hogy 24 éves vagyok, 10 éve seengedtem volna.." Csakhogy egy tíz évest meg kell védeni a saját ostobaságától. Mondjuk a hisztios hangvételből ítélve téged is, csak ha nem teszi a szülő, a tíz évesnél felelősségre vonhatják, ha egy nagykorú ostobaságát nem gátolja meg, akkor meg nem a szülőé a felelősség.
2022. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
11%
"Ostobaságról" annyit, hogy az osztálytársai, évfolyamtársai is belevihetik hülyeségbe, ha nincs meg a magához való esze. Példának okáért... Általános 8.- ban a fiúk összebeszélve a másik osztályból is pár sráccal, megkisérelték feltörni az iskolai italautomatát.
2022. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Azért a „poénból feltörjük az italautomatát” meg az „elmegyek egy ismeretlen harmincas palival” nem ugyanaz a kategória...
2022. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!