Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy egy szülő nem...

Normális, hogy egy szülő nem engedi a kamasz lányának hogy a nagykorú fiújával legyen?

Figyelt kérdés

Emellett nem engedi a gyereket sehova, kulcsra be van zárva a lakásba, rendőrséget küld a lány utan, amikor csak sétálni megy ki egy parkba.

Volt két eset, amikor a lány nem szolt, hogy hova megy, es úgy találkozott a fiúval.

Másnap az anyuka aggodott, hogy a fiú abuzalta, vagy esetleg drogot adott neki. A lakasba oda hivta a mentosoket, akik elszalitottak a toxikologiara a gyereket, de nem talaltak drogot benne. Testi eroszaknak nem volt nyoma.

A lany rosszul tette, hogy szo nelkul elrohant otthonrol a fiuhoz, de szerintem nem megoldas, hogy tiltva vannak egymastol, es mindennek elhordja a fiut gyereke fule hallatara. Igazabol ertheto hogy a lany miert nem szolt az anyjanak, fel tole, mert tudja milyen eloiteletes es makacs, nem lehet meggyozni, a sajat paranoid vilagaban el.


Annyit tudok, hogy a fiuval regota beszelnek a neten, amit az anyuka erosen ellenez, tiltja, hogy a kapcsolatot fenntartsa ezzel a sraccal.


Nekem nem tunt veszelyesnek, en ugy velem nagyon jok a megerzeseim es azt erzem ez a fiu nem bantana a lanyt, nem csak egy "jatek" a lany neki. Nem erzek rosszat vele kapcsolatban, es a kislany is ertelmes, helyen tudja kezelni a dolgokat, de ezt az edesanya nem latja. Nem ismeri a sajat lanyat, sem a fiut.


Az anyuka folyton kemked a lanya utan, el lopja a szemelyes targyait, a naploit, a netes beszelgeteseit olvasgatja, es ezeket mind gyereke elott meseli masnak.

Telefonjat elvette, hogy ne tudjon a fiuval beszelni.


Azert irom ki ezt a kerdest, mert aggodom azert a lanyert, az anyja mentalisan kikesziti a lanyt, terrorizalja, konrollmanias. Es az sem tunik nekem helyesnek, hogy bezarja a lanyat egy kicsi lakasba, megfosztja a szabadsagatol. Nem engedi, hogy a fiujaval talalkozhasson. Nem csak hogy a fiujaval ne lehessen, de meg a boltba sem mehet el anyja nelkul. Mar az eset elott is ez volt, hogy nem mehetett sehova sulin kivul.


Igen, az eloitelet... nekem is az jutott eszembe amikor a baratnom meselt errol az esetrol lanyaval kapcsolatban, hogy egy huszon eves mit akarhat egy nyolcadikos lanytol, de amikor a sraccal beszeltem nem ereztem rossz szandekot benne, es amiket a kislany is meselt elegge hihetonek tunt.


Az anyuka azt erzi, gyermeket behalozta es zaklatja ez a fiu, nekem nem tunik behalozasnak amit muvel. Lattam az uzeneteiket en is, mivel az anyuka mutatta nekem, de nem volt semmi kompromitalo az uzenet valtasaik kozott.



2022. máj. 1. 17:42
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
92%
Utolsónak igaza van: az utóbbiba bele lehet halni... Vagy prostiként végezni, vagy szülni egy kölköt, és egy életre tönkretenni magad, csak egy perverz szemét gyerekre gerjed.
2022. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én ezelőtt 15 éve elég liberális szülő voltam. Amikor féléven belül a 2. abortuszt kellett kifizetni a lányomnak átálltam a "sötét oldalra". Voltak nagy balhék, ordítozások, stb. De nem bánom. Ha akkor hagyom... hát kitudja hány unokám lenne már.
2022. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

"Azert irom ki ezt a kerdest, mert aggodom azert a lányért"

És az a megoldás higy ide kibírod a sztorit? Mit vársz pontosan tőlünk?

2022. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom buksisimit, amiért felnőtt létére egy gyereket hülyít. Merthogy a maga korosztálya bottal se piszkálná meg a csávót.
2022. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
15%
Felnőtt nőt is lehet prostitúcióra kényszeríteni,mivel a nők mindig is gyengébbek voltak. Úgyhogy erről ennyit, ennyi erővel senki ne ismerkedjen senkivel.
2022. máj. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként, félreértés ne essék, az aggodalom természetes,tudni kell hogy mindennek megvan a maga esélye, lehetősége, kortól nemtől függetlenül. Visszatérve a kérdéshez, ha aggódsz a lányért kérdező, akkor annyit tehetsz, hogy beszélgetsz vele. Akár erről,akár az anyjával való kapcsolatáról, akár egyéb dolgokról. Hidd el, ha úgy találja hogy megbízhat benned idővel megnyílik, ugyanis olyan személy vagy,aki kívülálló, elmondhatja következmény nélkül ami nyomasztja. (Ahol ilyen kapcsolat van a szülővel, ott hidd el, hogy igény van erre.) Azt is el tudom képzelni, hogy az anyja el se mondta, hogy mit miért nem tart helyesnek,a leírás alapján az is lehetséges, hogy lelki gondjai vannak az anyjának.
2022. máj. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
86%
Ha a kérdező aggódik a lányért, akkor hagyja békén, és kezdjen maga korabelivel. Nem kell felnőtt hapsiknak általános iskolás kislányok körül kujtorogni.
2022. máj. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
16%
20-asnak szól: Már rég le van véve 12-re :D 12-17 éves korig szabad a digi duugi. -.-". Ott nem pedofil a 17 éves aki 12 éves kislányt dug?
2022. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
91%

"Azert irom ki ezt a kerdest, mert aggodom azert a lanyert, az anyja mentalisan kikesziti a lanyt, terrorizalja, konrollmanias."

Tudod, én is belekeveredtem egy ilyen kapcsolatba, mint ez a lány azzal a fiúval. Tudod mi volt az igazság? A férfi pont ugyanezeket állította egy ismerősömnek, holott az volt a helyzet, hogy én kezdtem meggyűlölni ezt a férfit, mert manipulált és lelki terrorban tartott. A problémák ott kezdődtek, amikor "nem válaszoltam neki azonnal az üzeneteire". Mindenféle mentális betegnek el voltam hordva, akire vigyázni kell, és "álljak bosszút azokon, akik bántottak". Én meg csakígy néztem, hogy wtf, ennyire nem ismerhettem félre valakit, pedig de! Egy nagyon intelligens és igényes férfinak tűnt, erre egy hazug és gerinctelen emberi lény volt. Azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot.

2022. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
10%

Csak tájékoztatásul hagyom ezt itt:


Egyik szaktársamnak most augusztusban lesz az esküvője. (első éves egyetemisták vagyunk)

7 éve van együtt a barátjával.

Ő most 20 éves, a pasi meg 28.


Számoljatok ki, hogy ki hány éves volt, mikor megismerkedtek...

Furának fura hogy 21 + 13, de idővel sima happy end is lehet.

2022. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!