Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem normális, olyan...

Anyukám nem normális, olyan dolgokat megtesz, ami túl lépi a jó ízlés határát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél év és 18 leszek. Anyám Sümegen volt 1996ban, kiengedték. Anya embergyűlölő, történeteket talál ki, hangfelvételeket készít a lakásban, nem dolgozik. Kap segélyt.

Én dolgozom, de erre kitérek. Apum fizet utánam, de csak ennyi, van egy bátyám, aki igazából lehúzza a saját anyját a 600ezer forintos fizetése mellett. Állandóan oda megy fel unokázni, engem napokra itt hagy 1000forinntal 5-6 napokra eledel nélkül.

Én dolgozom iskola mellett, 40 000Ft-ot kapok, hétvégén szoktam elmenni. Bankkártya amire jön a családi és a fizetés nála van, ezáltal a fizetésem kézbesítése is veszélyben van.

Anya olyanokat mond nekem, hogy alig várja hogy 18 legyek, hiszen kidobhat, utál engem, lehord. Néha ez kölcsönös, de ebből azt hazudja a bátyámnak hogy megverem. Nem ütöttem meg egyszer sem, egyszer a bátyám eljött értem, dolgoztatott 2000forintért aztán azért engedett el mert úgy viselkedtem mint egy öngyilkos. Bátyám olyanokat mondott anyámnak menjek intézetbe. Bátyám volt börtönben, drogozott, senki ne mondta anyának, hogy ne támogassa a lopkodó fiát aki már 20+ volt.

Védelembe vagyok véve, természeten anya nem együtt működő. Legjobb az egészben, hogy egy szobás lakásban élünk, és pont nem érdekel anyámnak a sorsom.



2022. máj. 3. 19:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
#9: Én a várat ismerem, meg a Hotel Kapitányt. e nyilván nem oda volt bezárva a mama.
2022. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Olyan melót keress, ami ad szolgálati lakást.
2022. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
89%
Van egy olyan intézmény, hogy Gyermekjóléti és családsegítő szolgálat. Ők nagy valószínűséggel hasznosabb tanácsokkal látnak el és többet is tudnak segíteni, mint azok, akik ezt olvassák. Én azt tanácsolom keresd meg őket!
2022. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

Sümegen elmegyógyintézet van, vagy legalábbis 20+ éve volt

Egy veszprémi.

(Mi is így mondtuk, hogy X Sümegen van/oda való, amikor valakit bolondnak gondoltunk.)

2022. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

MOndjuk ez a keret miért mindig ugyanaz, hogy van egy szülő valami gonddal, van két gyerek, egyiket támogatja a másikat meg nem, és a támogatott gyereknek szintén van valami gondja.

Na szimpla kérdés lde legalább már 4-5 kérdésben olvastam itt ezt a kerettörténetet az elmúlt héten.

2022. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, #14. Így már ertem...
2022. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%
15. Ja-ja, eleg sok az egykaptafára keszülő kamusztori...😂
2022. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell,hogy anyád kidobjon, költözz a bátyádhoz!
2022. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha anyád nem együttműködő, akkor a gyermekvédelemnél gondolom, van gyámod. Az ő aláírásával lehet saját bankszámlád, így a havi 40 ezred megmenekül és a nyári szünetben keresett pénzed is. Diákként sok ismerősöm gyereke a Balatonnál dolgozott, az átlagos diák órabérek többszöröséért, és szállást, étkezési lehetőséget is kaptak. Ezt mindenképpen megpróbálnám a helyedben, illetve kollégiumi férőhelyet is igényelnék, ha még van hátra valamennyi az érettségiig.
2022. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
Csinltass magadnak egy számlát, 14 éves kor felett lehet és kérd arra a fizetésed, de hülye..
2022. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!