Ezen hogy változtassak?

Figyelt kérdés
Anyámmal túl sok időt töltöttem az utóbbi időben és most úgy kezel mintha én lennék a legjobb barátnője, olyan dolgokat is elmond amiket nem kellene gyermekének és tőlem is elvárja hogy mindent elmondjak, kiszed belőlem dolgokat, ez így nagyon nem okés, hiányzik az a kapcsolatunk ami régen volt, mikor még gyermekeként kezelt, nem legjobb barátnőjeként. Ha már ennyire fontos lenne neki egy felnőtt társasága nem értem miért nem a huszonéves testvéremmel beszél, azt hiszem véletlenül túl közel engedtem magamhoz. Mit lehet tenni ezesetben hogy visszakapjam a régi kapcsolatunkat?

2022. máj. 4. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Csináld meg a saját életedet. Keress társaságot, saját korosztályoddal tölts több időt.
2022. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Én örültem volna neki ha anyámmal ilyen kapcsolatom lett volna. Ez tudod bizalmas. A bizalom oda vissza megy. Ha bizalom lett volna anyám és köztem mindent is eltudtam volna neki mondani. De sajnos nem így történt.

Egyszer még bánni fogod hogy ez valaha is problémát jelentett neked.

2022. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Semmi gond nincs azzal ha közeli a kapcsolatod anyukáddal. Örülj neki :)
2022. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Ettől még elhet saját életed is.
2022. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Saját tapasztalat, hogy ez az anyával barátnő-dolog oda vezet, hogy az anya mindenben kontrollt akar a gyereke fölött, mert az beengedi a magánszférájába is. Minél jobban megosztod vele a nem rá tartozó dolgokat, annál többet követel, és a végén elviselhetetlen lesz. Nem egészséges dolog a gyerek-szülő kapcsolatot mássá transzformálni. Nekem pl. már kisgyerekkoromban hazahordta a munkahelyi problémáit, és sírva panaszkodott, mintha várná, hogy oldjam meg neki. 8 évesen!
2022. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!