Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitévő legyek, ha nevelőapám...

Ond Máté kérdése:

Mitévő legyek, ha nevelőapám erőszakol? 17/F

Figyelt kérdés
Már ez a probléma több éve tart, akkor kezdődött amikor a szüleim elváltak(kb. 4 és fél éve). A szüleim elválása után pár hónappal édesanyám összetalálkozott a nevelőapámmal. A nevelőapám többször is megpróbálta kielégítetni magát velem orálisan. Többször bejött éjszaka a szobámba ruhák nélkül és próbált szexuális kapcsolatot létesíteni. Ezidáig nem mertem segítséghez fordulni mert féltem tőle mivel nagyon agresszív. De most itt szeretnék segítséghez fordulni. Válaszokat előre is köszönöm!

2022. máj. 6. 11:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
14%
Szia Máté 😄
2022. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
72%

Vagy az is lehet, hogy csak elment a kérdező kedve az oldaltól, a válaszok után…


Egyébként ha valaki megpróbál megerőszakolni, csak nem jön össze az erekciója, vagy Ilyesmi… Az ugyanúgy nemi erőszaknak számít.

2022. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ha fikció is, egy fontos kérdés. Ezért érdemes lehet rá értelmes választ adni, mert másokhoz pont így juthatnak el fontos információk. Én legalábbis így gondolkodom. Ezért nem is mérlegem az ilyen kérdéseknél, hogy igaz vagy sem. A lényeg ha általában valakivel ilyen van, akkor ezt tudja csinálni.
2022. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 qkker1 ***** válasza:
54%
Kamu sztori, kamu névvel.
2022. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
39%
A rendorsegen se fognak hinni. Szerezz bizonyitekot, a szexualis beszologatasai is ilyenek. Kamarazd titokban ahogy probalkozik. Egyebkent 16 eves korodtol fyamhatosagi engedellyel odamesz ahova akarsz.
2022. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
34%

"Egyébként ha valaki megpróbál megerőszakolni, csak nem jön össze az erekciója, vagy Ilyesmi… Az ugyanúgy nemi erőszaknak számít."


Jogi értelemben sajnos (?) nem.

2022. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
44%
Ebben az esetben is kiskorú sérelmére elkövetett szexuális erőszak kísérletének számít, amiért azért ráverhetnek pár évet.
2022. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
21%

#26. Dehogynem!


Mért írsz hülyeségeket?!

2022. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
50%
Engem meg miért pontoznak le? :D Akkora jogi szakértők, de a kísérletről még nem hallottak. Majd rablásért is csak akkor felel az elkövető, ha sikerült ugye? Ha szándékán kívül meghiúsul akkor semmi gond. Aki szexuális erőszak elkövetésének szándékával kényszert alkalmaz, de rajta kívül álló okokból a bűncselekmény nem válik befejezetté, az szexuális erőszak kísérletéért fog felelni. Mindegy, hogy azért nem lesz befejezett a bűncselekmény mert valaki hazajön közben, a sértett heves ellenállása eltántorítja, vagy egyszerűen csak nem áll fel neki. A kísérlet is büntetendő. Egy ilyen esetben az sem mellékes, hogy többször is megkísérelte, és kiskorú sérelmére követik el, ami minősítő tényező.
2022. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%

#27: Tehát akkor helyesen állítotam, hogy nem "ugyanúgy" nemi erőszak. "Csak" annak a kísérlete. Nincs igazam?


#26 voltam.

2022. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!