Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitévő legyek, ha nevelőapám...

Ond Máté kérdése:

Mitévő legyek, ha nevelőapám erőszakol? 17/F

Figyelt kérdés
Már ez a probléma több éve tart, akkor kezdődött amikor a szüleim elváltak(kb. 4 és fél éve). A szüleim elválása után pár hónappal édesanyám összetalálkozott a nevelőapámmal. A nevelőapám többször is megpróbálta kielégítetni magát velem orálisan. Többször bejött éjszaka a szobámba ruhák nélkül és próbált szexuális kapcsolatot létesíteni. Ezidáig nem mertem segítséghez fordulni mert féltem tőle mivel nagyon agresszív. De most itt szeretnék segítséghez fordulni. Válaszokat előre is köszönöm!

2022. máj. 6. 11:34
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemre vágyik, mert a kutya nem kíváncsi rá. Ennyi.
2022. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vannak itt creepy emberek, kaptam már itt olyan levelet, hogy vele is megtörtént (kamu bizalomba férkőző duma), ezért beszélgethetnénk. Velem mi és hogy történt? Na, mondom ez normális embert nem érdekel. Gondolom erre akart recskázni.
2022. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 qkker1 ***** válasza:
100%

'A jövőhét folyamán megyünk a bíróságra ahol majd kiderül a büntetés súlya."


Na itt buktál le végleg, hogy kamu a sztori! Rendőrségi feljelentés után egy héttel még nincs tárgyalás!

2022. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!