Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a lányotok? (Töb...

Elengednétek a lányotok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg 17 vagyok és a legjobb barátnőm szülinapjára koncertjegyet akarok venni. A Budapest Parkban lenne a koncert este. A szüleim nem akarnak elengedni mert 60km-re lakunk Bp-től de vonat közvetlen jár hozzánk minden órában. Szerintetek jogosan nem engednek el? (A barátnőmet a szülei elengedték.)

2022. máj. 11. 07:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
97%
Beszélj a szüleiddel, hátha van valami ismerős, rokon Pesten akinél aludhatok. Vagy lehet apukád elvisz-hoz kocsival, koncert alatt meg feltalálja magát, megvár odakint. Engem mindig elengedtek kamaszként, csak az volt a szabály hogy jönnek értem bármikor, mindegy mennyi az idő, egyedül nem mehetek haza.
2022. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
13%
31# nem tűnt fel hogy a téma kvázi le lett zárva?
2022. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
78%

Igazuk van.


Éltem benn Bp-en, plusz többször voltam a Parkban, és az utána lévő "bulivonatokon" is, ami azért az volt, mert teli volt illuminált állapotban lévő fiatalokkal.


Semmi gáz, csak éppen ment a beszólogatás, ismerkedés - értsd: nyomultak mert piásan éreztek hozzá bátorságot -, stb.


Nálunk ez úgy működött, hogyha tiniként koncertre akartam menni, oké, menjek, de apa - vagy a felnőtt unokabátyám - eljött velem és végig a közelemben maradt.


Jól tették, nekem is udvarolt egy csávó (16 voltam) meg piával kínálgatott, amit nyilván nem fogadtam el, mert nem voltam ostoba, de volt aki igen és aztán hopp egy kis szex, amiről nem is tudott.

2022. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, rám a 32 éves exem nem tudott vigyázni, mert ő "jól érzi magát", én meg oldjam meg - nemhogy egy kamaszsrác.
2022. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
24%
Buta vidèkiek azt gondolják Budapestről, hogy minden sarkon gyilkosok állnak :D
2022. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
25%
A Parkba nem is engednek be felnőtt nélkül...
2022. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is viszem a Carson Comára a 13éves lányom :)

Figyi a szüleidnek van igaza, a B.Park környéke nem fiatal lányoknak való kései mászkálásra. Én is utálom, pedig lassan 40leszek, és láttam már sokmindent.

Az, hogy elvigyenek benneteket, nem lehetséges? Vonat hova menne be?

2022. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
25%
Akkor se mehet be a Parkba nagykorú nélkül, ha ezt az infót lepontozzátok. Nem én vagyok a Budapest Park döntéshozója, remélem tudjátok hogy ez nem fog változni attól hogy nyomjátok a pirosat. :)
2022. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
75%

Na, ezt nem is tudtam, hogy nagykorú nélkül nem lehet. Akkor nincs is kérdés.

37es voltam

2022. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!