Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg anyut, hogy...

Hogy győzzem meg anyut, hogy elmenjünk együtt moziba?

Figyelt kérdés

Igazából családdal összesen kétszer voltam, mind a kétszer tíz éves korom körül, és akkoris csak azért mert nagynéném nagyon meggyőzően vetette fel az ötletet anyunak, hogy mi lenne, ha velük mennénk.

És egy csomószor van az, hogy anyut is érdekli a film, de nem jön el velem. Én meg egyedül nem szeretek menni, és az egy dolog, hogy vannak barátaim, de nem mindig van olyan, aki szintén meg szeretné nézni xy filmet. És egyszerűen anyut sehogy sem tudom meggyőzni soha, pedig már felvetettem azt is, hogy fizetem én a jegyet, ha ez a gond (elmondása alapján nem ez a baj egyébként), de akkor sem. Nem, ő megvárja inkább hogy sok évvel később adják a tv-ben, vagy esetleg megnézi neten.

És egyébként az is zavar, hogy sosincs közös programunk szinte, mert vitába torkollik, ha véletlenül lenne. Ez meg egy olyan, hogy közben nem igazán lehet összeveszni, szóval elég optimális, mert van valami, ami amúgy midkettőnket érdekel, előtte-utána lehet róla beszélni.


2022. máj. 25. 16:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Amiket mond, az alapján pont neki fontosabb, hogy csináljunk együtt valamit. Én csak nem vagyok ellene a dolognak. Azt mondjuk nem tudom megmondani biztosra, hogy neki azért fontos, mert csak fontos, vagy azért, mert mindenki mástól ezt látja és nem akar kilógni. Mert egyébként egy csomó dolog van, amit szerite csak azért "kell", mert egyébként mit gondolnak mások.

Bennem inkább az van, hogy jó lenne úgy jóba lenni, mint a velem egykorúak közül páran, hogy, jajj anyám szinte olyan, mint egy barátom, de azzal tisztában vagyok, hogy ilyen nem lesz, szóval beérem azzal is, ha csak nem lesz mindenből veszekedés.

2022. máj. 26. 09:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!