Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az a gyerek aki 30 fölött még...

Az a gyerek aki 30 fölött még mindig a szüleivel az életképtelennek számít?

Figyelt kérdés
És nem dolgozik,nincsenek barátai az egyetlen érdem amit feltud mutatni h letett egy diplomat
2022. máj. 28. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
57%

Igen, életképtelen.

Azt viszont nem értem, hogy tudott lediplomázni, amikor még az igekötős igék helyesírása sem megy neki, ami általános iskola 3. osztályos anyag. Segítek: fel tud mutatni.

2022. máj. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2022. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
82%

Komoly félre értések vannak itt a válaszadók fejében.


1. Az a személy aki már 30 éves kor felett van, az nem gyerek.

2. Ha mellette dolgozik, és bele adja a fizetése egy részét, az otthoni kiadásokba, legyen az víz, villany, gáz, élelmiszer vagy más egyéb dolog, akkor már felnőtt embernek számít.

3. Semmi probléma nincsen azzal a személlyel, aki ennyi idősen otthon lakik, és rendesen dolgozik, és be lé száll az otthoni ki adásokba.

4. Nem szükséges, hogy valaki 30 felett, diplomával kell hogy rendelkezzen, mert nem minden ember tudja ezt el végezni, valakinek a szakmunkás bizonyítvány is meg felel. ( Egy építőipari mester ember 10 év tapasztalattal a háta mögött, jobban keres mint, egy olyan akinek diplomája van).

5.Sok ember azért lakik otthon, a szüleivel, hogy tudja őket segíteni az idős korukban is.

6. Hosszan lehetne még ezt sorolni. Nem kell el ítélni ó, az ilyen embereket.

2022. máj. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, ez te lennél? Vagy más embert akarsz itt kibeszéltetni?
2022. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
41%

Az a személy aki már 30 éves kor felett van, az nem gyerek


Mivel a kérdés szülő-gyerek kapcsolatról szól, a 30 éves is gyerek, mert kapcsolati viszonyra utal.

2022. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
69%
Nem feltétlenül, élethelyzetfüggő, de a te példádban szereplő nagy valószínűséggel az
2022. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
44%
Én inkább élősködőnek mondanám. Megérte egyetemre menni a szép diplomáért ha 30 évesen se dolgozik. Nem tartanám, az biztos. Mehetne gyárba vagy ahova akar.
2022. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
89%
Milyen diplomája van, hogy nem tud elhelyezkedni?
2022. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
72%
Jól teszi, nem is kell dolgozni, minek , úgy is eltartják, ő csinálja jól, bárcsak nekem se kéne dolgozni sose, irigy vagyok bevallom, ahogy az itteniek is
2022. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem dolgozik és megértem ha a végzettségével nem talál munkát mert vannak olyan szakok amikkel idehaza annyira nem lehet elhelyezkedni.Persze ennek ellenére valamit mégis dolgozni kell és akkor inkább menjen gyárba, vagy üzletbe bolti eladónak de legalább csináljon valamit és legyen keresete. Az haszülőkkel él és otthon döglik, nem csinál semmit azvalóban arra utal hogy életképtelen.

Ha valamilyen betegség lenne az oka az már más kérdés, de akkor is vannak egyéb lehetőségek, persze ha a szülőkkel él nincs gond csak valamit csináljon, ha képes rá

2022. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!