Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az a gyerek aki 30 fölött még...

Az a gyerek aki 30 fölött még mindig a szüleivel az életképtelennek számít?

Figyelt kérdés
És nem dolgozik,nincsenek barátai az egyetlen érdem amit feltud mutatni h letett egy diplomat
2022. máj. 28. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
86%

#59

Gusztustalan nővéred van.

2022. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%
Hát van aki életképtelen. De nem minden esetben. Én is anyummal élek és nő vagyok. Nem azért mert így kényelmes nekem, hanem mert egyedül nem tudnàm fenntartani albérletet Bp-en, ha lesz egyszer párom és összeköltozök akkor így együtt könnyebb már :) meg ugye kinek mi a munkája. Ha jó állásom lenne akkor simàn elmennék albiba egyedül is.
2022. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
13%

62


pedig ez is életképtelnség. Attól még, hogy jársz dolgozni, ugyanúgy függő viszonyban vagy valakitől, nem boldogulsz egyedül. Hiába nem rajtad múlik, hogy nem fizetnek meg.

Aki úm. lustaságból nem jár dolgozni, annak is sokszor van mélyebb oka, ami ugyanúgy nem rajta múlik - például szociális fóbia, vagy egyéb komplex betegség, amit nem tesz az ablakba.

2022. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
93%
Nem, pedig otthon beleadok rezsibe is, stb.tessék kipróbálni 200e fizetés mellett albérletben menni 👍utána beszélgetünk róla.
2022. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
36%

Nem, a régi időkben ez teljesen természetes volt, csak a modern világban alakult ki ez, hogy mindenki külön akar lakni. Eleve nehezebbé vált az együttélés, mert nagyobb különbségek annak a generációk között. Pl a nagyszüleimnek még természetes volt, hogy együtt élt a család, máshogy nem is lett volna fedél a fejük felett. El voltak együtt, nem is gondolták emiatt életképtelennek magukat, pedig ha ma kéne boldogulniuk, akkor nem sokra vitték volna, mert mindig elszórták az utolsó pénzüket is.

Manapság nehezebb lakáshoz jutni és mégis most kezdek mamahotelezni, mintha olyan könnyű lenne külön költözni. Én albérletben lakok tinikorom óta, de rengeteg pénz elmegy rá feleslegesen és erősen kompromisszumos volt az összes. Ha lett volna családi ház, valószínű inkább ott maradok és beleadok a rezsibe+gyűjtök az önerőre. De sajnos nálunk nem volt erre lehetőség.

2022. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim válasza:
100%

Szerintem akkor nem lenne az ha ő is dolgozna,befizetne a családi kasszába és kivenné a részét a házimunkabol.

De mivel a leírt emberre egyik se igaz így szerintem a kerdesben szereplo ember nagyon is az.

2022. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
25%
Dolgozzon a halál
2022. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
12%
63 - szociális fóbia XDDDD mit ki nem találnak már a munkakerülés magyarázatára.. :D imádom az ilyen kamu betegségeket.
2022. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
85%

Utálom amikor valakire ezt a szót használják hogy “életképtelen”. Ilyet szerintem senkire se mondjunk. Undorító kijelentés, undorító emberektől, akik a saját frusztrációjukat vezetik le.

Kérdező, szerintem ne menj a házhoz a pofonért a GYK népéhez...Egyáltalán nem vagy elkésve 30 évesen, a mai világban sokan későn érnek. A lényeg az hogy ne azon gondolkozz hogy ez az undorító jelző rád passzol-e vagy nem, hanem változtass az életeden.

Mindennek a kulcsa az önbizalom!

2022. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
21%
Utálom amikor valakire ezt a szót nem használják hogy "életképtelen". Aki 30 évesen nem csinál semmit, az életképtelen. Nem tud gondoskodni magáról, tehát életképtelen
2022. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!