Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kamaszként, felnőttként...

Ha kamaszként, felnőttként megtudnátok, hogy lombikból születtetek, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Nem lenne számotokra furcsa, hogy mesterségesen lettetek létrehozva?
2022. jún. 2. 11:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

4-es, 1988. augusztus 24-én született az első lombikbaba Magyarországon, állandó lombikprogram pedig 1992 óta van. Jelenleg is vannak érintett kamaszok és felnőttek.


A lányom is lombikbaba, 15 éves lesz. Soha nem csináltunk titkot belőle, kiskora óta tudja, hogy lombikbaba. Semmi furcsát nem talál benne, sőt, örül annak, hogy ennyire akartuk, és felnéz rám, hogy milyen nehézségeknek tettem ki magam azért, hogy megszülethessen.

2022. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem megfelelo eloneszites utan (ld. 8-as valaszolo) nincs jelentosege. Anyanak apanak segiteni kellett az orvosoknak, de meg ezt is vallaltak, csak hogy megszulethessen.
2022. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

#10, remélem, hogy a lányom is úgy fogja gondolni, mint te, hogy nincsen semmi jelentősége ennek, és jó kapcsolatot tud velünk, a szüleivel kialakítani.


8-as voltam.

2022. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

Azert 10-es a spermadonor egy kicsit mas teszta, mint a sima lombik, ezt igenis nagyon komolyan kell venni szerintem.

Remelem erted, hogy miert.


Szoval en semmi rosszat nem latok ebben az esetben a mesekonyvben meg a sok-sok beszelgetesben kiskortol kezdve.

2022. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
91%
Inkább azon gondolkodnék el, hogy mázlim volt, hogy a megtermékenyített petesejtekből engem ültettek be és nem a fagyasztóban végeztem.
2022. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Metionin ***** válasza:
12%
Semmit, max csodálkoznék, hogy ha ennyire akartak, akkor miért szartak rám mégis. A lombik ma már nem nagy vaszisztdasz, semmi különös nincs benne.
2022. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%

#4: Ez azért ez nem egészen igaz. 1988-ban született az első magyar lombikbébi. Szóval 34 éves. Azért az már elég nagy...

[link]

2022. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
semmit se szolnek. a lombik amugy tobbfele kezelest jelenthet, van amikor megtermekenyitett petesejtet ultetnek be, de az is lombik, ha a megtermekenyitest segitik gyogyszeres kezelessel
2022. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan ezt gondolnám és mondanám: DIKK?
2022. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne szólnom, ha szeretettel nevelnek?
2022. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!