Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kamaszként, felnőttként...

Ha kamaszként, felnőttként megtudnátok, hogy lombikból születtetek, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Nem lenne számotokra furcsa, hogy mesterségesen lettetek létrehozva?
2022. jún. 2. 11:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
21%

Én erről a témáról megkérdezném Orvos-Tóth Noémit.

Ő írta az Örökölt sors és a Szabad akarat című nagysikerű könyveket. Már ott is le van írva, hogy a fogantatás meghatározó az ember életében, nem hinném, hogy ne számítana, ha ez egy lombikban történt. Kvázi trauma, hiszen orvosi beavatkozás eredménye.


Lehet, hogy van, akinél magától oldódik, vagy eleve olyannyira szerető, és támogató közeg veszi körbe az illetőt, hogy nem kérdés a feldolgozás. Hiszen egy lombikbébit mindennél jobban akartak.


Érdekes téma mindenesetre.

2022. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem ez a fontos hanem ami utánna történik.
2022. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Fizetésemelést kérnék a főnökömtől...

(komolyan) ennek mi jelentősége van. Jó, hogy nem az, hogy mit csinálnék akkor, ha megtudnám, hogy misszionárius pózos szexben fogantam. Lényegtelen. Vagyok, és kész.


Egyébként talán annyi jelentősége van, hogy biztosan tudom, hogy tervezett gyerek voltam, sőt, nagyon akartak engem, vagyis nem csak egy baleset voltam, mint sok természetes úton fogant gyerek. Ez még megnyugtató is.


A lényeg inkább az, hogy hogyan nevelnek, szeretnek-e stb.

2022. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
ha ez az örökölt sors nagysikerű, az csak azt bizonyítja hogy van az a réteg aki a legszánalmasabb hülyeségre is vevő.
2022. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy mekkora már hogy egy bölcsész orvosnak titulálja magát.
2022. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem titulálja magát orvosnak, gondolom az a neve. Ha te Kovács Béla vagy, és mérnök, vagy munkanélküli, akkor sem titulálod magad kovácsnak.


A szövegértésed és az azzal való villogásod viszont szánalmas.

2022. jún. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!