Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a helyes reakció arra, ha...

Mi a helyes reakció arra, ha az ember észreveszi, hogy a nyolcéves gyereke hajnalban kiveszi a pénzt a pénztárcából?

Figyelt kérdés
Külön élünk, de minden hétvégén nálam van a lányom és nagyon harmónikus a kapcsolatunk. Most pénteken megkérdezte, hogy hol szoktam a pénztárcám tartani. Ma reggel megébredtem rá, hogy bejön a szobámba, de úgy tettem, mintha aludnék, hallottam is, hogy a nadrágommal matat. Mikor indultunk el otthonról, kerestem a tárcám, majd a szobájában a polcon találtam meg. Mikor hazamentünk, azt mondtam neki, hogy nézze már meg a szobáját, mert hogy ma reggel a pénztárcámmal játszott, biztos kiesett belőle a papírpénz. Azt mondta, hogy nem tudja, mert nem játszott vele. Mondtam neki, hogy de hát délelőtt a szobájában találtuk meg, kértem, hogy keresse, mert 60 € volt benne, amiben biztos vagyok, mert pénteken vettem ki a bankból. Elmentem vacsorát csinálni, 2 perc múlva jött ki, lerakta a pénzt az asztalra, mondta, hogy az íróasztalán találta meg. Később megszámoltam, csak 50 € volt. Nem említettem meg neki és az egészről nem beszéltem vele, mert még le vagyok döbbenve és nem akarok/akartam elkapkodva cselekedni.

#Elcsen
2022. jún. 5. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
6%
Hány éves? Nem mindegy hogy 3 vagy 13
2022. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben benne van hogy nyolc éves.
2022. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
30%
Már most tolvaj! Egy normális szülő minimum egy pofont adott volna neki, de te egy tutyimutyi ember vagy. 😂
2022. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
57%
Ejj. Anyukája ki, mi, milyen?
2022. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
81%
Vajon mire kellett neki? Hiányt szenved valamiben?
2022. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
63%

A lányod hordja a nadrágot nálatok, az világos. Legközelebb majd az órádat nyúlja le és adja el gombokért a zálogban.

Már ha nem kitaláció a kérdés.

2022. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként nagyon ügyesen megtanítottad neki, hogy bármit büntetlenül megtehet, gratulálok.
2022. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
88%

8# Nem így van. Most kérdez. Szeretne szankcionalni de nem tudja mi a helyes.


Ne bántsd!

2022. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
35%
Problémás gyerekből problémás tini aztán problémás felnőtt lesz, mondjuk azzal a különbséggel hogy ha majd az én tárcámban fog matatni olyan pofont kap amitől a fogai esnek ki.
2022. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehet, hogy alvajáró? Nem létezik olyan 8 éves aki hajnalban felkel önszántából. Lehet nem is tudja h mit csinált.
2022. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!