Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt hogyan beszélnétek meg az...

Ezt hogyan beszélnétek meg az anyátokkal?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok nem élek az anyámmal több mint tíz éve már, és van egy mostoha apám. A mostoha apám, azzal jön nem tetszik neki hogy egy városban élünk és szokott engem látni mikor hol, és pasikkal a közelemben, és hogy sosincs fix párkapcsolatom.

A fix párkapcsolat azért nem jön össze mert a mai pasik, vagy kurvázni járnak, vagy alkoholisták, vagy nárcisztikusak vagy ezer más baj van velük. És mondtam az anyámnak hogy nem értem hogy a mostoha apám mit próblémázik azon ha engem bárhol meg lát, mert nincs gyerekem, se nem vagyok házas hogy jaj látot egy pasival bárhol és akkor mi van nem szólhatok egy pasihoz se vagy nem loghatok senkivel vagy mi? Azt se értem ő mit akad ezen fenn és miért ítél el engem, ha meg lát is helyeken ő meg mit keress ott ... amikor neki az anyám a felesége.



2022. jún. 21. 08:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Igazából csak be akarnak avatkozni, mintha még midnig gyerek lennél.
2022. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Savlekotő ***** válasza:
84%
Kontrollt akarnak feletted gyakorolni kettő anyád tudja hogy ha ez a manus megy nem lesz más ezért öt védi három észre vette h féltékeny rád Papija h ő is játszana veled.. Minimalista kapcsolat tartás..
2022. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Szard már le őket, ennyire ne turkáljanak már bele a te életedbe
2022. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

"A fix párkapcsolat azért nem jön össze mert a mai pasik, vagy kurvázni járnak, vagy alkoholisták, vagy nárcisztikusak vagy ezer más baj van velük."


Nem lehet, hogy a legtöbb gond veled van?

2022. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%

Azért szépen ki van ez hárítva mindenkire csak a kérdezőre nem ..

Én se találtam sokaig kapcsolatot mert komolytalanok sokan... De próbálkoztam és lett is.

De hát ugye arról nincs szó h pl. milyen gyakran váltogatod a partnereket... Mert ugye na... Valszeg ezért szólt

2022. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Én sosem voltam kurvánál, nem iszom alkoholt, és nárcisztikusság sem jellemző rám. Ugye, milyen csodálatos vagyok? :D
2022. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Savlekotő ***** válasza:
90%
Senkinek semmi köze más hány partnerrel mit csinál főleg nem függetlenehez fele annyi válás stblenne ha a saját hálószobájaval lenne mindenkenki elfoglalva és akkor nem mások randija nemi élete váltana ki irigyseget
2022. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%
Úgy vagy te 30 ahogy én szűz. Látszik, hogy itt a szünet
2022. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te beszéld meg a mostohaapáddal. Persze normális hangnemben.
2022. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!