Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gimis lány az apukájával hogy...

Gimis lány az apukájával hogy tud ennyire jóban lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnél aludtam hétvégén, és ő az apukájával olyanok mint a legjobb barátok.


Szinte ugyanúgy beszélgetnek olyan témákról is mint mi, pl. kérdezte barátnőmet hogy sikerült a randi, szépen alakulnak e a dolgok a sráccal!!!


Hát basszus az én apám minden pasit kiherélne aki csak rámnéz, nem hogy beszélgessen velem ilyenről, és nem is akarnék.


Barátnőm azt mondta ők mindig ilyen jóban voltak és neki a legjobb barátja az apja. Ez olyan jó lehet, amúgy egyes apukák maradnak ilyen tök normálisak?



2022. jún. 23. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is hasonló apukám van, mindenről lehet vele beszélni, meg akar szexről is.


Szerintem ez egészségesebb, mert tudom hogy bármikor bármi bajban vagyok, tudok hozzá fordulni.

2022. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Ehhez 3 ember kell minimum. A két szülő (akkor is ha külön élnek, kivéve ha az egyikük már nem él) és a gyerek.

Ha valaki nem ebbe az irányba tereli a kapcsolatukat akkor ez nem lesz így.


Kell a gyerek részéről a nyíltság a szülei felé, kell az édesanya részéről hogy akaratlagosan se verjen éket a gyerek és az apja közé.

Na és kell egy apa akinek a lánya(i) és a fia(i) a szeme fénye és foglalkozik velük. Nagyon ritka sajnos, pont mert nagyon sok csillagnak kell együtt állni.

2022. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Az én apukám is ilyen nekem :)


20 éves vagyok mostmár, de a mai napig a legjobb barátom, és az egyetlen akire bármikor bármiben számíthatok. Mindig is ez volt, szimplán szoros köztünk a kapocs.

2022. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne lehetne ennyire jóban?

Nem kötelező egy szülőnek merevnek, vagy éppenséggel ellenségesnek lenni.


"Hát basszus az én apám minden pasit kiherélne aki csak rámnéz"

Igen, és természetesen szükséges az, hogy az apa ne egy primitív barom legyen, aki minden boldogságot sajnál a lányától.

Soha nem értettem ezt a mentalitást. Talán ő akarná d*gni a lányát, hogy féltékeny minden más pasira? Vagy elfelejtette, hogy az az élet rendje, hogy az ember társat keressen, sőt, mily szentségtörés: szexeljen?

2022. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha randira mennék, apám is simán rákérdezne, hogy sikerült, jól mennek-e a dolgok, és én is könnyedén felelnék neki. Évekkel korábban mondta nekem, hogy minden bizonnyal az is eljön, amikor lesz párom, és majd éjszakára nálunk marad, abban sem lesz semmi furcsa (azóta sem jött el ez az idő, de mindegy).


Apámmal ég és föld vagyunk, az idő ellene dolgozott olyan szempontból, hogy ritka nagy fax tud lenni (ami szerinte normális, nem veszi észre magát úgy sem, ha szólok, mert "nincs benne semmi", de ha más velem úgy viselkedne, ahogy ő teszi velem, na akkor gondolkodna azon, hogy kiheréli az illetőt, ezt biztosan tudom). Így már nehezen vagyok meg vele, ennek ellenére, sajnos vagy nem sajnos, ő az első, aki segítene nekem, ha szükségem lenne, és sok mindent lazán vesz.

2022. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

lemaradt:

20/l

2022. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Irigylem a barátnődet.


Az apja ilyen beállítottságú. Pozitív, nyitott, teljesen elnyerte a lánya bizalmát. Bár minden szülő ilyen lenne.

2022. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Van ott valami furcsaság, szerintem.
2022. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Hát én biztos nem az apámmal vitatnám meg a szexuális életemet.
2022. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is elég jó a kapcsolatom apámmal, szinte mindent meg lehet vele beszélni. Bármit elmondhatok neki.
2022. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!