Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gimis lány az apukájával hogy...

Gimis lány az apukájával hogy tud ennyire jóban lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnél aludtam hétvégén, és ő az apukájával olyanok mint a legjobb barátok.


Szinte ugyanúgy beszélgetnek olyan témákról is mint mi, pl. kérdezte barátnőmet hogy sikerült a randi, szépen alakulnak e a dolgok a sráccal!!!


Hát basszus az én apám minden pasit kiherélne aki csak rámnéz, nem hogy beszélgessen velem ilyenről, és nem is akarnék.


Barátnőm azt mondta ők mindig ilyen jóban voltak és neki a legjobb barátja az apja. Ez olyan jó lehet, amúgy egyes apukák maradnak ilyen tök normálisak?



2022. jún. 23. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az a nem egészséges ha az apa ki akarja herelni a lány udvarlóját mert az létezik. A te apád homokba dugja a fejét ezért neked majd titkolózni kell. Örökké kislanykent fog kezelni. Rosszabb esetben gátlásokat is okoz benned amit elvipelsz majd a felnőtt korodra.
2022. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
Az én apukám is ilyen, szerintem ez lenne a normális, nem az, hogy egy felnőtt férfi "vasvillával kergetné" a lánya udvarlóit, meg hasonló elavult hülyeségek.
2022. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Az én apámat nem igazán érdeklik az ilyesmik. Vagy csak nem mondja.
2022. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ez mint a rossz kapcsolat.
2022. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!