Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éltétek meg gyerekként,...

Hogyan éltétek meg gyerekként, hogy az egyik szülőtök uszít a másik ellen? Mennyi idő után jöttetek rá, hogy ez csupán egy bosszú a másik szülő irányába?

Figyelt kérdés
A történet lényege, hogy 5 éve külön vagyunk az exfeleségemmel. Nekem most fél éve lett egy kapcsolatom. Amióta ezt megtudta, azóta uszítja a gyerekeket (9 éves lány és 6 éves fiú) nem csak a párom hanem ellenem is. Hiába a bírósági határozat, a gyerekek nem akarnak jönni. Mit lehet tenni ilyen esetben? A gyerekek felhívnak, hogy márpedig ők nem akarnak jönni, azért mert új párom van, pedig eleinte kedvelték a párom, csak anyuka azóta elmarta őket teljesen. Érdemes ezt erőltetni vagy majd maguktól rájönnek, hogy sarokba vannak szorítva? Aki volt ilyen vagy hasonló helyzetben, kérem írjon!

2022. jún. 25. 07:36
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

20#

De azt irta a kerdezo , hogy veri anyuka a gyerekeket.

2022. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
19-es áruld már el, hogy kell töröltetni ha olyan okos vagy! A tiéddel kezdeném ha lehetne.
2022. jún. 25. 12:11
 23/43 anonim ***** válasza:
61%
Jaj kerdezo ... inkabb valaszolj a kerdesekre. Olyan vagy mint egy buta kisfiu . Nem lehet , hogy a gyerekek onszantukbol nem akarnak hozzatok menni? Nem lehet , hogy te vagy az aki sertettsgeben az exedet szapulod nekik , vagy az uj nodnek ?! Mert ha 5 evig nem erdekelted , akkor most kicsi az esely arra , hogy fogod. Es lassuk be ,a kommentjeid alapjan nem vagy egy nyugodt ember. mit mondtak a gyerekeid , miert nem akarnak teged latni? Anyukaval tudtal beszelni errol?
2022. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
23-as te meg mint egy buta kislány. Olvasd vissza az eddigi válaszaimat vagy netán szelektív a látásod? Ha téged sakkban tartanának olyan dumával, hogy anyából csak egy van és neki rosszul esik, hogy apukával jobb szeretnének lenni a gyerekek, te mégis mit tennél a gyerekekkel, ha attól félnél, hogy elveszíted őket? Soha nem mondtam rosszat az anyjukról, mivel tudom, hogy magam alatt vágnám a fát. Inkább maradtál volna csendben, bölcsebb lett volna :-)
2022. jún. 25. 12:27
 25/43 anonim ***** válasza:
15%

" Ha téged sakkban tartanának olyan dumával, hogy anyából csak egy van és neki rosszul esik, hogy apukával jobb szeretnének lenni a gyerekek, te mégis mit tennél a gyerekekkel, ha attól félnél, hogy elveszíted őket?"



Ezt ki mondta neked?

Azert vagy ilyen merges mert sok valaszolo nem veszi be a " csunya rossz ex" dumadat? Ilyet egy kisgyerek nem mondd , amit leirtal . Ha veled jobban szeretnek lenni , es te is imadod oket , miert nem neveled oket ? Azt irtad mar mielott a baratnod megvolt , azelott is teged szerettek jobban ! Anyuka verte oket , terrorizalta oket . Akkor miert nem vetted magadhoz oket?

2022. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
21%

"A gyerekek felhívnak, hogy márpedig ők nem akarnak jönni, azért mert új párom van"


Ezt irtad a kerdesedben.

Nem lehet , hogy a " parod " valamit armanykodott?

2022. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Innentől nem válaszolok. Aki volt hasonló helyzetben, azzal szívesen beszélgetek, aki nem, az meg tartsa magában a véleményét.
2022. jún. 25. 12:46
 28/43 anonim ***** válasza:
66%
16-ost miért pontozták le? Őrült ez a hely.
2022. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
36%
Pukkancs kisgyerek.
2022. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Metionin ***** válasza:
85%
Az én szüleim együtt élnek de utálják egymást mióta az eszemet tudom, folyamatosan ment az uszítás kb. ovis korom óta. Amint az egyik kitette a lábát, a másik azonnal fordult hozzám és kezdte magyarázni, hogy a másik szülőm miért gci, ugye őt szeretem és nem a másikat. Olyan tíz éves koromig sztoikus beletörődéssel hallgattam őket végig, majd egy balhé alkalmával ahol épp azon ordítoztak, hogy melyikőjüket kell szeretnem, közbeordítottam én is, hogy egyikőjüket sem szeretem, legszívesebben egyedül élnék, ha nagy leszek, elmegyek és soha többé nem jövök vissza. Akkor nagyon meglepődtek és a direkt uszítás abbamaradt, viszont néha azért meséltek a másikról célirányosan, hogy milyen szemét volt xy szituációban. Sajnos csak azt érték el ezzel, hogy egyikőjükhöz sem kötődtem soha.
2022. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!