Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éltétek meg gyerekként,...

Hogyan éltétek meg gyerekként, hogy az egyik szülőtök uszít a másik ellen? Mennyi idő után jöttetek rá, hogy ez csupán egy bosszú a másik szülő irányába?

Figyelt kérdés
A történet lényege, hogy 5 éve külön vagyunk az exfeleségemmel. Nekem most fél éve lett egy kapcsolatom. Amióta ezt megtudta, azóta uszítja a gyerekeket (9 éves lány és 6 éves fiú) nem csak a párom hanem ellenem is. Hiába a bírósági határozat, a gyerekek nem akarnak jönni. Mit lehet tenni ilyen esetben? A gyerekek felhívnak, hogy márpedig ők nem akarnak jönni, azért mert új párom van, pedig eleinte kedvelték a párom, csak anyuka azóta elmarta őket teljesen. Érdemes ezt erőltetni vagy majd maguktól rájönnek, hogy sarokba vannak szorítva? Aki volt ilyen vagy hasonló helyzetben, kérem írjon!

2022. jún. 25. 07:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
60%

Ha valaki nem akar választ kapni egy kérdésre, miért írja azt ki egy publikus fórumra?

Ha valaki tudja az adott publikus fórum közösségéről, hogy lehet tőlük hideget meleget kapni, miért húzza fel magát azon, ha ezt meg is kapja?

Kéne egy bólogató János csetbot, ami automatikusan mindenben egyetért a felhasználóval. Még a végén elnéptelenedne a gyakori... Legalábbis a troll kérdéseket és válaszokat leszámítva.

A kérdező tipikusan az az embertípus, aki elmondása alapján nagyon nyitott mindenki véleményére és mindenkit meghallgat, de a gyakorlatban hisztirohamot kap és durcásan lelép ha az a vélemény nem egyezik az övével.

2022. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
82%
41, örülnél, ha elmondanád, mi történt veled, eztán a közönség ok nélkül feltételezném hogy hazudsz és te vagy a rossz. Úgy hogy valójában semmit nem tudnak a történetről, egyszerűen csak rosszindulatúak.
2022. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igazán sajnálom,hogy nem akarnak menni a gyerekeid hozzád,nagyon nem szép dolog a volt feleségedtől,hogy ellened neveli őket,persze ha ez igaz!Én benne voltam kislányként,5 éves voltam amikor elváltak a szüleim,anyukám soha nem tiltott,sőt mindig kedvesen beszélt apumról nekem,bármennyire is fájt neki,hogy élete szerelme 22 év házasság után elhagyta!De viszont őszinte leszek,bármennyire is apás voltam egy idő után már nem akartam menni,mert apum előtt nagyon kedves volt az új feleség,de viszont amikor apum nem volt ott,olyankor nagyon kimutatta a foga fehérjét!Kislányként annyira féltem tőle,hogy nem mertem elmondani apukámnak miket mond, milyen csúnyán bánik velem amikor ő nincs ott, de 17 éves koromban elmondtam,hónapokig külön is voltak emiatt!Igazából ezzel csak azt akartam mondani,hogy lehet a hátad mögött a párod se olyan a gyerekekkel,de viszont a gyerekeknél is lehet egyfajta féltékenység, ami ezt váltotta ki náluk,hogy téged is elutasítanak!Legalábbis én nem lennék képes a gyermekeimet az apjuk ellen nevelni,ha ne adj isten elválnánk,mert azzal csak a gyerekeknek ártanék,és hát nagyon jó apa!Kívánom,hogy mielőbb rendne jöjjön a kapcsolat a gyermekeiddel! :)
2022. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!