Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy találhatnám meg az...

Hogy találhatnám meg az apámat? 18/F

Figyelt kérdés

Amikor megszülettem, “lement a boltba tejért” az apám, és a nevén kívül mást nem tudok róla.

Fel szeretném venni vele a kapcsolatot, de édesanyám nem beszél róla. Nem tudom hogy lehet utánajárni



2022. jún. 25. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak van valaki más is aki tudott róla anno, nagyszülők pl.
2022. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Közelebbi rokonoktól próbálj meg informácókat szerezni, bár nem lesz könnyű. Valószínűleg Édesanyád megtiltotta nekik, vagy ők srm szeretnék bolygatni a múltat.

Közelebbi ismerősöket is megkérdezhetsz, valószínűleg ők bőbeszédűbbek lennének.

Ha minden kötél szakad, a későbbiekben, ha már lesz rá anyagi kapacitásod, egy magánnyomozót is megbízhatsz ezzel.

2022. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Lehet jobb lenne, ha nem keresnéd, talán erőszakos volt, édesanyád lehet nem véletlenül nem beszél róla!
2022. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
3.-nál a pont!!!
2022. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
És most azért ne keresse, mert lehet, hogy erőszakos volt?
2022. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

5.-re.


Ha engem apám így elhagyna, és sosem keresném.

2022. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ötös! Ha erőszakos vagy alkoholista volt miért keresse? Abból csak baj lehet!
2022. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
mert ha eddig nem volt rád kíváncsi, most majd az lesz, vagy mi?
2022. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

De pont ez az, hogy nem tud róla semmit. Azért írtam azt, hogy LEHET, hogy erőszakos volt. Tök normális dolog, hogy kíváncsi az apjára. Ha meg TÉNYLEG erőszakos, meg alkoholista, amit kedves gyakorisok csípőből megmondtok ismeretlenül is, még mindig annyiban tudja hagyni.

Lehet lepontozni.

2022. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Én megkerestem és megbántam a mai napig. Az apukámnak a nevelő apukámat tekintem vele olyan a kapcsolatom kisbaba korom óta. Nem szívesen beszélek a témáról de nagyon rossz volt megkeresni anyám exét. Én csak így hívom...

Tehát szerintem nem kéne megkeresned de amit érzel.

2022. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!