Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy találhatnám meg az...

Hogy találhatnám meg az apámat? 18/F

Figyelt kérdés

Amikor megszülettem, “lement a boltba tejért” az apám, és a nevén kívül mást nem tudok róla.

Fel szeretném venni vele a kapcsolatot, de édesanyám nem beszél róla. Nem tudom hogy lehet utánajárni



2022. jún. 25. 17:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Minek?!
2022. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A Vöröskereszten keresztül lehet elindulni, úgy tudom.

[link]

2022. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikos kamaszodni kezdtem bennem is felmerült a gondolat, hogy ki lehet az az ember aki elhagyott bennünket és annyi keserűséget és nehézséget okozott ezzel nekünk.

Már jóideje nem élnek a szüleim és nagyon örülök neki, hogy végülis nem kerestem meg őt. Az ilyen megkeresések nagyrésze óriási csalódással végződik.

2022. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

Akik azt pedzegetik, hogy talán erőszakos az öreg, azoknak is szól amit mondok: anyuka legnagyobb hibája az, hogy nem beszél róla. Miért nem lehet elmondani? (Ha rossz emlék, akkor sem szakad le az ég attól, hogy emlegeti.) Ha beszélne a kölyöknek az apjáról, talán kevésbé is lenne kíváncsi rá.

Kérdező: állj anyád elé, és mondd meg neki, hogy akármi volt az apáddal, tudni akarod, és a titkolózása csak rosszat tesz, mert annál szabadabb a képzeleted így, hogy nem tudsz róla semmit. Úgyhogy legyen szíves, kezdjen már el nagyvonalakban mesélni róla. Érd el, hogy nyissa ki a száját.

2022. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Arra tudok gondolni hogy nem csak "lement a tejért" hanem nős volt. Ezért a titok.
2022. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám anyámnak, hogy vagy leül és elmeséli a történetet elejétől a végéig, vagy megkeresem az apám és majd elmeséli ő a saját verzióját.


Abban igazatok lesz, hogy nagy az esély, hogy csalódni fog a kérdező, de akkor is joga van tudni, hogy ki a vérszerinti apja.

2022. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

Én teljesen megértem, hogy a kérdező kíváncsi az apja kilétére. Természetes hogy tudni akarja ki az apja, akármilyen személyiség is. Ez még nem feltétlen jelenti azt, hogy a puszipajtása akar lenni, csupán szeretné megtudni az igazat.

Sokszor a szülők azt hiszik, hogy a hallgatással kímélik meg a gyereküket, de sajnos sok esetben ezzel több sebet okoznak, mintha elmondanák a fájdalmas igazságot...

2022. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdemes nagyon kutakodni, ha eddig nem történt semmi. Joga van tudni, de értelme semmi.
2022. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%

Én csak annyit tanácsolok aki boltba megy és elfelejti a kicsi gyerekét nem szülő

Anyukád a többi csalódásoktól akar megvédeni.Tudom te szeretnéd tudni ki ő, ezt is gondold végig.

Engem a szüleim mind ketten ott felejtettek a nagyszüleimnêl lelêptek.

Soha nem tiltottak tőlük de mindig felesleg voltam nekik.

Kezdtek egy új életet lettek gyerekeik nekem a szüleim soha nem voltak.De amít átéltem nem kívánom neked és senkinek Még így sem hogy nem tudom ki vagy.

Hogy tud soha fizikailag nem bántottak de lelkemet megölték nyomorékká tették mindig tudatták velem a viselkedésükkel hogy egy tévedés életük rossz döntésüknek gyümölcse vagyok.

A férjem melett jöttem helyre hosszú évek kemêny munkája és az ő szeretete álltal.

Minden jót neked! Vigyázz nagyon magadra!

2022. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 NTBS ***** válasza:
100%
Több lehetőség van. Beszélj anyukáddal. Távolabbi rokonok. Esetleg anyukád barátai, ismerősei. Vöröskereszt. Magánnyomozó.
2022. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!