Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel akarom keresni apámat,...

Fel akarom keresni apámat, akit eddig soha nem láttam. Hogyan csináljam, hogy kihozzam találkából a legtöbbet, de egyik félnek se legyen bántó, vagy túl sok?

Figyelt kérdés

Milyen hosszúra tervezzem az elsőt? Mikor legyen folytatása a kapcsolatnak? Levelet írnátok előtte -csak postai címét tudom, vagy betoppannátok hozzá spontán? Lakásán találkoznátok, vagy elhívnátok valahova közelbe? Vinnétek valamit neki ajándékba vagy nem szükséges? Valamilyen ünnepre időzítsem, vagy sima hétköznap?


Az is benne van, hogy nem akar többet látni és ezt elmondja vagy utána úgy intézi hogy ne tudjunk találkozni? Ettől kicsit tartok. Hogy kezeljem ezt?


Ha írnátok ti hogy csinálnátok, vagy esetleg volt már hasonló hogy egy nem látott vagy rég látott rokonnal felvettétek a kapcsolatot - megköszönöm.



2022. jún. 25. 20:03
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat, és zavarta a gyereksírás a munkájában. Ennyit mondott anyukám anno.
2022. jún. 25. 21:30
 12/46 anonim ***** válasza:
93%
ne sok jóra számíts.
2022. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg válaszolni sem fog.
2022. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már én is meg akartam kérdezni, miért nem ismerted? A #11-es kommentedben megadtad rá a választ. Nem akarlak elkeseríteni, de ha ő akkor kisétált az életetekből, az azt jelenti, hogy befejezte. Valószínűleg van csalàdja, akiknek nem biztos, hogy beszámolt rólatok. Anyukád mit szól az ötletedhez? Én, így ismeretlenül, inkább lebeszéllek róla.
2022. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Magamnak elmondhassam, hogy megpróbáltam, adtam rá esélyt.

Lehet van kapcsolata nem tudom. Azt hallottam már hogy összevesztek apa-gyerek és nem tartják a kapcsolatot, de így full ismeretlenül elég ritka hogy nem érdekli kit is csinált. Minimális szülői ösztön talán?

2022. jún. 25. 22:42
 16/46 anonim ***** válasza:
92%
Ha lenne benne szülői ösztön irántad, nem felnőttként ébred fel benne.
2022. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
86%

Nézd kérdező, ha ide kiirtad q kerdest, akkor minimum 16 éves vagy. A csecsemőkor 15 éve véget ért, ergo ha apadat csak a gyereksiras zavarta volna, már rég megkereshetett volna. Nem tette. Tudod miert? Mert nem akarta, mert nem erdekled. Valószínű ő is egyike azoknak a férfiaknak, akik valójában sosem akartak gyereket, de a társadalmi nyomásnak és a saját szül környezetük elvárásának megfelelve mégiscsak össze hoztak egyet.

Semmilyen formában nincs értelme megkeresni.

2022. jún. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
98%

Írj neki, és készülj fel rá, hogy vszeg ott helyben összetépi, mert ha eddig nem keresett, akkor pont nem érdekled.

Lehet nem is tudja, hogy létezel, pl.

2022. jún. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
96%
Szülői ösztön? Ez egy bullsht! Ha létezne ilyen, akkor csakis egészséges, normálisan nevelt gyerekek léteznének.
2022. jún. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Tudja hogy Kérdező létezik, mert "zavarta a gyereksírás a munkájában".

Kérdező: írhatsz neki, de ne éld bele magad semmibe.

2022. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!